Топ Новини

Росія озброїть ЧФ РФ 6 підводними човнами

16 серпня 2012 в 11:56
У Криму спустять на воду підводний човен «Старий Оскол». Програмою оновлення складу Чорноморського флоту передбачається будівництво шести таких підводних човнів проекту 636.
lodka.jpg
belonet.ru

Підводний човен «Старий Оскол», яку спустять на воду 17 серпня, у Санкт-Петербурзі, увійде до складу Чорноморського флоту. Про це повідомив представник управління прес-служби і інформації Міноборони Росії щодо ВМФ.

За його словами, програма оновлення складу Чорноморського флоту передбачає будівництво шести таких підводних човнів проекту 636 - багатоцільових дизельних підводних човнів.

Він зазначив, що, за оцінкою головного командування ВМФ Росії, у перспективі неатомні підводні човни посилять підводний компонент флоту в півострівних, а також острівних зонах прибережних морів і будуть інтегровані в єдину систему управління збройними силами.

«Дії дизель-електричних човнів передбачені в тих морських акваторіях, де використання атомних підводних човнів неможливе і недоцільне», - підкреслив співрозмовник.

За його словами дизельне підводне кораблебудування в найближчі 10 років буде йти шляхом поліпшення параметрів скритності дизельних човнів, збільшення автономності їхнього плавання та багатофункціональності застосування (у надводних, підводних і берегових цілях).

Як повідомляло ZN.UA, у кінці 2011 року угода з модернізації ЧФ РФ була одним з елементів великого пакету домовленостей між Києвом і Москвою, які передбачають зниження ціни на газ для України.

Нагадаємо, що згідно з Харківськими угодами, підписаними в квітні 2010 року президентами України і Росії Віктором Януковичем і Дмитром Медвєдєвим, термін перебування Чорноморського флоту РФ в Севастополі продовжено з 2017 року до 2042 року. При цьому ціна російського газу для України знижена на 100 дол за 1 тис. куб. м.

Читайте також:

Україна перешкоджає збільшенню військової потужності Чорноморського флоту, — російський адмірал

Більшість українців не хочуть бачити Чорноморський флот у Севастополі

Путін: Росія не планує виводити флот з Севастополя

Росія посилить Чорноморський флот шістьма підводними

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...