Росія оприлюднить документи про українських націоналістів, голодомор і архів Сталіна

31 травня 2012 в 06:18
22 червня Росархів опублікує документи про українських націоналістів періоду 1939-1945 років і про голодомор. Регулярно буде поповнюватися колекція документів, доступна через інтернет. Найближчим часом планується також опублікувати в інтернеті документи Комінтерну і архів документів Сталіна.
arhiv.jpg
topwar.ru

Росія 22 червня опублікує дві збірки документів про історію Великої Вітчизняної війни, які стосуються українських націоналістів та Російської визвольної армії генерала Власова. Про це заявив глава Росархіву Андрій Артізов на лекції "Польща-Росія. Взаємний портрет" у Варшаві.

"Ці збірки будуть опубліковані у річницю початку Великої Вітчизняної війни", - сказав він.

За словами Артізова, збірки допомагають у розумінні проблематики колабораціонізму і національно-визвольних рухів.

Збірки документів періоду Другої світової війни називаються "Українські націоналістичні організації у 1939-1945 роках" та "Російські колабораціоністи - Російська визвольна армія генерала Власова". Один з томів останньої збірки буде містити матеріали слідчої справи генерала. Також до збірки включено документи з німецьких і польських архівів, перекладені на польську мову.

Також готується до випуску фундаментальна архівна збірка "Голод у СРСР в 1929-1934" та збірка матеріалів про економіку країн Балтії в радянський період.

Артізов також повідомив, що регулярно буде поповнюватися колекція документів, доступна громадянам через інтернет. Найближчим часом планується опублікувати в інтернеті колекції документів радянської епохи, в тому числі документів Комінтерну і архів документів Сталіна.

Читайте також:

Більшість українців вважають Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу

У Києві близько 8000 людей проводять марш слави УПА (фото)

У Росії готуються до посилення русифікації України

Регіонали сумніваються, що в парламенті є 226 голосів за російську мову

Симоненко виправдовував у Раді депортацію кримських татар Сталіним

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...