Топ Новини

Росія має намір відстоювати права російськомовних в Україні

4 листопада 2011 в 06:57
Росія буде докладати зусиль для того, щоб гуманітарні права мільйонів росіян і російськомовних жителів України дотримувалися у повній мірі.
lukashevich.jpg
sessizhaber.net

Про це сказав офіційний представник МЗС Росії Олександр Лукашевич.

Він підкреслив, що гуманітарна проблематика, у тому числі питання мови і культури, незмінно займали і займають дуже важливе місце у російсько-українському політичному діалозі при вирішенні різних питань.

За словами О.Лукашевича, це обумовлено як єдиними країнами двох народів, багатовіковою спільною історією, спорідненою культурою, духовною єдністю, так і загальноприйнятими у міжнародній спільноті сучасними і актуальними підходами до захисту прав громадян на культурну самоідентифікацію, у тому числі на вільний доступ до освіти, культури рідною мовою.

«Відповідно до загальноприйнятих міжнародних норм ми, звичайно, будемо докладати зусиль до того, щоб гуманітарні права мільйонів росіян і російськомовних жителів України дотримувалися у повній мірі», - зазначив політик.

За його словами російська сторона готова до вирішення питань, пов'язаних із задоволенням культурно-гуманітарних потреб українців, які проживають у Росії.

«Баланс і гармонія в гуманітарних відносинах, дотримання в повному обсязі прав громадян наших країн, на наше переконання, є запорукою успішного і поступального розвитку багатогранних російсько-українських зв'язків і відносин», - сказав О.Лукашевич.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...