Топ Новини

Росія хоче розібратися з українсько-російським кордоном

11 серпня 2011 в 10:12
Виступаючи на зустрічі з президентом України Януковичем у Сочі, президент Росії Дмитро Медвєдєв заявив, що Росії і Україні треба буде розв'язати питання про державний кордон.

За словами Д.Медвєдєва, на зустрічі належить обговориити також газову співпрацю, інтеграційні процеси на пострадянському просторі тощо.

«Нам потрібно думати і про остаточне вирішення питання щодо державного кордону. Проблем вистачає, і я пропоную сконцентруватися на них, тому що в цьому - сенс візиту», - сказав Д.Медвєдєв.

«Поговоримо, звичайно, про розвиток інтеграційних процесів, які йдуть за участю Російської Федерації та про можливе приєднання до цих процесів України, якщо Україна вважатиме це для себе доцільним», - зазначив президент.

Він також запропонував обговорити регіональне співробітництво та міжнародні питання.

За словами Д.Медвєдєва окремою темою, стане підготовка до чергового засідання міждержавної комісії. «Ми з вами домовилися, що міждержкомісія повинна пройти на високому рівні у прямому і переносному сенсі цього слова, і знаменувати якісь нові сторінки у розвитку російсько-української співпраці», - сказав він.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...