Топ Новини

Росія до 2018 року створить нову міжконтинентальну ракету для подолання системи ПРО потенційного супротивника

3 вересня 2012 в 11:01
Потенціалу малогабаритних твердопаливних балістичних ракет може не вистачити для подолання системи ПРО потенційного супротивника. Для таких цілей краще використовувати рідинні ракети зі стартовою масою близько 100 тонн. Розгортати такі ракети передбачається тільки у шахтних пускових установках.
picture.jpg
lenta.ru

У Росії до 2018 року буде створена нова важка міжконтинентальна балістична ракета. Про це 3 вересня заявив командувач Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) генерал-полковник Сергій Каракаєв. За його словами, будівництво ракети вже ведеться.

Раніше військове відомство заявляло про плани створити нову важку рідкопаливну ракету у зв'язку з розгортанням США елементів протиракетної оборони (ПРО) в Європі.

За словами Каракаєва, потенціалу малогабаритних твердопаливних балістичних ракет може не вистачити для подолання системи ПРО потенційного супротивника. Для таких цілей краще використовувати рідкопаливні ракети зі стартовою масою близько 100 тонн. Розгортати такі ракети передбачається тільки у шахтних пускових установках.

Дотепер Міноборони також вже двічі - 27 вересня 2011 року і 23 травня 2012 року - проводило випробування нової твердопаливної міжконтинентальної балістичної ракети. Перше випробування пройшло невдало. В ході другого пуску бойовий блок прототипу ракети, запущеної з Плесецька, успішно прибув у заданий район на Камчатці.

Про нову ракету, запущену в травні, відомо не багато. Як повідомлялося, прототип ракети працює на новому паливі, що дозволяє скоротити час роботи двигунів на активній ділянці польоту носія. Це, у свою чергу, збільшує шанси на прорив протиракетної системи супротивника. Анонімний представник Міноборони відніс травневий пуск до випробувань нової головної частини міжконтинентальної балістичної ракети "Ярс".

Читайте також:

Генсек НАТО сподівається на спільне з Росією рішення у питанні ПРО

Через підслухану розмову з Медвєдєвим, Обаму звинуватили у зраді національних інтересів

Україна готова взяти участь у створенні європейської системи ПРО

США випробували нову ракету для євроПРО

За матеріалами: Лента.ру , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...