Топ Новини

Росія поставила мету за "будь-яку ціну" заблокувати асоціацію України з ЄС 9

1 березня 2013 в 16:28

Кремль поставив перед різними російськими відомствами завдання, щоб асоціації України і ЄС не було. Ніколи.

kremlin-moscow_zn.jpg
Кремль має намір виставити Україну безпомічною і ні на що не здатною країною

Росія проводить активні дії в країнах Європи щодо недопущення підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Як свідчать джерела ZN.UA у кількох країнах ЄС, Кремль поставив перед різними російськими відомствами завдання - "за будь-яку ціну не допустити підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС, причому, ніколи; всіма способами задушити ідею і вбити можливості перетворення України на "сланцевий Клондайк", а також відсунути нашу країну від придністровського процесу і дискредитувати українське головування в ОБСЄ, виставивши Україну на міжнародній арені безпорадною, безглуздою і ні на що не здатною країною".

Нагадаємо, що 29 січня 2009 року, виступаючи на розширеному засіданні Федеральної служби безпеки Росії, тодішній президент Російської Федерації Дмитро Медвєдєв подякував спецслужбам за недопущення надання Україні і Грузії Плану дій щодо членства у НАТО.

"У низці сусідніх держав зберігалася нестабільна соціально-політична ситуація, не припинялися спроби розширення НАТО, в тому числі і за рахунок т.зв. прискореного вступу до альянсу Грузії і України. Все це, зрозуміло, вимагає чіткої і злагодженої роботи всіх спеціальних силових структур, правоохоронних органів і досить високого рівня координації їхньої діяльності. Повинен відразу сказати, що Федеральна служба безпеки в цілому успішно виконала завдання, поставлені перед нею", - заявив в січні 2009-го Дмитро Медвєдєв.

Докладніше читайте в матеріалі Тетяни Сіліної "За півгодини до весни" у свіжому номері "Дзеркала тижня", який вийде в суботу, 2 березня.

Читайте також:

До травня Україна повинна показати Євросоюзу, як працює над реформами

У ЄС не зрозуміли суть Євразійського союзу

У МЗС вважають, що "Плану Б" щодо Євросоюзу в України немає

Янукович пояснив лідерам ЄС, що Україна не має моделі співпраці з МС, але прагне її знайти

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
9 коментарів
 • Андрей 10 декабря, 03:13 и никто никогда не приводит доказательств =) чистый популизм для быдла) Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Кемпер 2 марта, 22:40 Чому кляті москалі вважають Україну азійською країною, й як скаженні намагаються перетворити Україну у Ординську окраїну. То му що без України, ця російська клоака, не на що не спроможна, окрім совго класичноего москальського - НЕЕЕЕ! Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Ihor 2 марта, 10:57 Москалі вони і є москалі. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Святослав 1 марта, 21:49 Росія - ворог України! Про спецоперацію Росії відносно мови написано у 9-му числі Слова Просвіти. Професор Василенко висвітив дані розвідки чесних офіцерів і аналітиків про операцію насадження в Україні російської мови як сспочатку- регіональної у багатьох місцях, потім - з Харкова- і другої державної, витіснивши українську3 повнеістю. Кушнарьова вбили - бо саме він вииконував те, що робить тепер заступивший його послідовник - Колесніков - також агент ФСБ, як і Кушнарьов, якого ФСБ вбило - очевидно його кураторові Рогозіну щось не сподобалось.Етапи спецоперації висвітлено у газеті. Чекаємо також розкриття операції ФСБ у напрямку РПЦ - будівництву в Україні російських монастирів, захоплення церков, у яких служать монахи у погонах ФСБ, операції по захопленню українських підприємств, нейтралізації армії, державних структур, української національної ідеології. "Подалі від Москви!" - цей лозунг Розстріляного Відродження ще актуальніший сьогодні! Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Юрко 1 марта, 19:20 Поінформований - значить озброєний ! Треба активно протидіяти Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Александр Wise 1 марта, 18:22 Европа(ЕС) поставила цель за любую цену втянуть Украину в ЕС! Причем членство нужно только небольшому числу граждан-олигархов.От Шенгенской визы мне никакой пользы нет.Что бы ездить по европам, в первую очередь нужны деньги, а не виза.Визу можно купить за деньги.Практической пользы от наличия визы нет, так как в любую страну пускают при наличии немалой суммы валюты. Мне, нанятому служащему, не угрожает посещение европейских столиц.У меня нет даже свечного заводика, не то, что шоколадной фабрики.95% населения практически ничего не выигрывают от вступления в ЕС.Повторяется замануха с ВТО.
  ага 1 марта, 20:47
  А єтакі - яким охота поїздити по Європах. І таки да, грошей для цього потрібно не більше, ніж поїздити по Україні. В мене друг на Канарах відпочивав: 600(!) доларів обійшлося. А переліт - 50(!) з Варшави.
  pfr 2 марта, 23:06
  а ти в Криму було? влітку? там значить, все задурно, так? там грошей не треба, там тебе поселяють-годуть-дадуть позягоряти і просто шлюхи дадуть просто за русскій язик. Кримський "відпочинок" - це 1000 доларів за шансон, хамство і відсутність елементарного сервісу
  Garanter 3 марта, 21:28
  Цілком з тобою згідний ,минулого року мене останній раз затягнула ця "дешевизна" відпочинку ,коли мені у Ялті старались всунути брошурку За Регіональній расейский язік,так і хотілось в лице плюнути тому сволоті москальському.
  Відповісти Цитувати
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...