Ромні назвав половину американців «безвідповідальними жертвами» (ВІДЕО)

18 вересня 2012 в 06:29
47% населення будуть голосувати за Обаму, не дивлячись ні на що, бо підтримують його, тому що залежать від держави, вважають себе жертвами і думають, що уряд несе відповідальність за рівень їхнього життя, заявив Ромні, не знаючи, що його знімають. Представник штабу Обами зазначив, що «складно бути президентом всіх американців, якщо презирливо списувати з рахунків половину нації».
Mitt_Romney.jpg
Gage Skidmore, flickr.com

Майже половина американських виборців не платять прибуткові податки, не хочуть брати відповідальність за власне життя і впевнені, що про них зобов'язаий піклуватися уряд, тому ніколи не проголосують за кандидата від Республіканської партії. З такою заявою в ході однієї зі своїх зустрічей з приватними спонсорами виступив кандидат у президенти від республіканців Мітт Ромні.

Заяви ці не призначалися для широкої публіки, однак були зняті на відео і швидко розтиражовані.

Вечеря, на якій Ромні безсторонньо відгукнувся про прихильників Обами, імовірно, відбулася після того, як стало зрозуміло, що республіканці висунули його кандидатуру на пост президента, і мала стати закритою зустріччю. Однак промова республіканця стала надбанням громадськості після того, як на сайті видання Mother Jones був опублікований відеозапис його виступу, зроблений на приховану камеру.

"47% населення будуть голосувати за президента (кандидата від демократів Барака Обаму), не дивлячись ні на що. Ці 47% підтримують його, тому що залежать від держави, вважають себе жертвами і думають, що уряд несе відповідальність за рівень їхнього життя, що у них є право на медичне обслуговування, харчування, житло тощо. І уряд нібито зобов'язаний дати їм все це. І вони будуть голосувати за президента, який пообіцяє їм це", - повідомив республіканець. "Мені ніколи не переконати їх у тому, що вони повинні проявляти особисту відповідальність і самі про себе піклуватися. Мені треба переконати від 5 до 10% виборців, які досі не визначилися з вибором", - додав він.
 


При цьому Ромні зазначив, що в ході своєї кампанії він недостатньо критикував Обаму, тому що президента, за його словами, як і раніше люблять. "Оскільки вони за нього голосували, вони не хочуть, щоб їм говорили, що вони були не праві. Вони хочуть вірити, що вчинили правильно, а він просто не впорався із завданням", - сказав він.

- Прес-секретар кандидата в президенти США послав журналістів (відео)

Відповідь демократів на гучні заяви Ромні не змусила себе чекати. Представник штабу Обами Джим Мессіна зазначив, що слова республіканця "шокують", підкресливши при цьому, що "складно бути президентом всіх американців, якщо презирливо списувати з рахунків половину нації".

Вибачатися за сказане за закритими дверима республіканець не збирається. Після публікації скандального відео Ромні заявив, що те ж саме стверджував і публічно.

Те, що кандидат від республіканців не сказав нічого нового, відзначила і представник штабу Ромні Гейл Гітчі. За її словами, колишній губернатор штату Массачусетс і раніше ясно давав зрозуміти, що стурбований зростаючим числом американців, чий добробут залежить від дії федеральної влади. Вона також підкреслила, що особливу стурбованість Ромні викликали 23 млн безробітних і той факт, що один з шести американців опинився за межею бідності. Республіканець "хоче допомогти всім американцям, що зазнають труднощів в економічній ситуації, до якої призвела політика Обами", - запевнила Гітчі.

Між тим, за даними соціологів, Барак Обама продовжує випереджати за популярністю свого супротивника. У ході опитування, що проводилося з 12 по 17 вересня в інтернеті, і в якому взяоа участь 591 особа, президента США підтримують 48%, а 43%, якби вибори проходили зараз, проголосували б за Ромні.

Читайте також:

Ромні наздогнав Обаму за числом підтримуючих потенційних виборців

Ромні офіційно став кандидатом у президенти США і пообіцяв, що Росії з ним буде важче

Обама погодився балотуватися у президенти США

Мішель Обама довела чоловіка до сліз, виступивши на з’їзді демократів

Ромні вийшов у світ

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...