РНБО відзвітує перед Януковичем про успіхи у сфері євроінтеграції

24 квітня 2013 в 16:59

У РНБО зазначають, що "політика європейської інтеграції залишається незмінним стратегічним пріоритетом України, реалізація якого гарантується на рівні глави держави".

Апарат Ради національної безпеки і оборони готує першу доповідь президентові Віктору Януковичу про результати виконання доручень у сфері євроінтеграції.

Про це йдеться в листі Ради національної безпеки України (РНБО) на ім'я Інституту світової політики у відповідь на запит про виконання рекомендацій ЄС, необхідних для підписання Угоди про асоціацію.

У документі, підписаному першим заступником секретаря РНБО Олександром Медведьком, також зазначено, що "політика європейської інтеграції залишається незмінним стратегічним пріоритетом України, реалізація якого гарантується на рівні глави держави і забезпечується урядом".

Особливий акцент у листі зроблений на ролі Верховної Ради у процесі виконання вищезазначених рекомендацій. "Успішне виконання Україною євроінтеграційних завдань здебільшого залежить від результативної діяльності вищого законодавчого органу... Очікуємо, що найближчим часом парламент продовжить конструктивну роботу щодо прийняття законів, необхідних для реалізації євроінтеграційних устремлінь України", - йдеться в листі.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Володимир Рибак раніше заявляв, що політичні сили українського парламенту налаштовані докласти всіх зусиль для підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Читайте також:

ЄС вирішить долю асоціації з Україною напередодні саміту у Вільнюсі

Рибак впевнений, що Рада прийме необхідні для євроінтеграції закони до кінця травня

Опозиція закликала Євросоюз підписати угоду про асоціацію

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...