Топ Новини

Рішення оголосити Недашковського в розшук приймалося без участі уряду Молдови

3 лютого 2012 в 15:06
Молдавський прем'єр обіцяє розібратися з оголошенням у міжнародний розшук президента українського ДП НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

Молдавська сторона не оголошувала в розшук президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського, це було зроблено без уряду країни, заявив прем'єр-міністр Республіки Молдова Влад Філат в інтерв'ю ZN.UA.

«Я б не говорив так гучно — молдовська сторона. Є зацікавлені люди, котрі, на жаль, використавши державні органи влади, довели ситуацію до такого становища. Молдовська сторона не оголошувала в розшук пана Недаш-ковського. Це рішення приймалося без участі уряду Молдови. Але я можу заявити, що зазначений інцидент буде розглянуто на вищому рівні в Кишиневі, і всіх учасників цієї афери буде відповідно покарано», - заявив В.Філат.

«Сьогодні у засіданні делегацій Молдови і України брали участь міністри юстиції, які домовилися про координацію дій їхніх відомств у запобіганні таким ситуаціям. Крім того, ми вирішили синхронізувати зусилля у боротьбі з рейдерами», - зазначив він.

Як повідомлялося восени 2011 року, в Молдові порушено кримінальну справу за невиконання судового рішення і видано ордер на арешт президента українського державного підприємства НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського, якого також оголошено в розшук.

Сам Ю.Недашковський вважає, що таким чином «учасники міжнародного злочинного угруповання намагаються чинити на мене тиск, аби домогтися незаконного виконання ряду неправосудних рішень молдовських судів щодо стягнення фактично фіктивних і штучно збільшених боргів з ДП НАЕК „Енергоатом“ на користь ряду офшорних компаній на чолі з Remington Worldwide LTD і молдовських компаній, що підконтрольні учасникам злочинної організації».

Детальніше читайте в інтерв'ю Віталія Кулика з прем'єр-міністром Республіки Молдова Владом Філатом у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також

Вибори президента Молдови спростять на референдумі

Прем'єр Молдови просить європейську перспективу для своєї країни і для України

Через напружену ситуацію в енергетиці глава «Енергоатома» скасував поїздку до США

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...