Рибак: Україна не може дозволити собі позичити грошей, як Греція чи Іспанія

28 грудня 2012 в 10:50
Ситуація в країні зміниться у кращий бік тільки тоді, коли нормально запрацює економіка, а для цього потрібен час, вважає Рибак. Україна не може дозволити собі позичати гроші, як Греція чи Іспанія, зазначив політик.
rybak.jpg
telegraf.in.ua

Ситуація в Україні швидко зміниться на краще, як тільки нормально запрацює економіка, а для цього потрібен час. Про це голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив в інтерв'ю ZN.UA.

«Нам потрібно ще дуже багато працювати, щоб змінити ситуацію в країні з багатьох напрямків - боротьби з корупцією, забезпечення економічної та політичної стабільності, вирішення проблем в охороні здоров'я, освіті, соціальній сфері. Який напрямок не візьми - ми відстаємо. Люди дійсно не можуть так жити. Звичайно, у них були очікування, що з обранням нового президента ситуація швидко зміниться. Але це можливо тільки тоді, коли почне нормально працювати економіка, а для цього потрібен час. Ми не можемо дозволити собі позичати гроші, як Греція чи Іспанія», - заявив політик.

За словами Володимира Рибака, протягом двадцяти років незалежності економіка України вбудовується у світову ринкову систему, яку, в свою чергу, сколихує одна економічна криза за іншою. «Я зустрічаюся з металургами, які заробляють валюту для країни, і зараз не можуть продати свою продукцію - впав попит. Йде дуже серйозна боротьба за ринки. Приплюсуйте ще собівартість нашої продукції - газ, електроенергія ... Ситуація непроста. Але це не безвихідь. Президент проголосив 21 реформу, у т.ч. в економічній сфері, - плани намічені, треба їх поступово реалізовувати. Що робити і як робити - відомо. Але не все виходить швидко», - резюмував він.

Детальніше читайте в інтерв'ю Інни Ведерникової з Володимиром Рибаком у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Читайте також:

Спікер парламенту пообіцяв не приймати поправки до законів з голосу

Рибак роз’яснив призначення парламенту і уряду в Україні

Рибак пообіцяв контролювати виконання партіями своїх передвиборчих обіцянок

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...