Топ Новини

Рибак пообіцяв контролювати виконання партіями своїх передвиборчих обіцянок

25 грудня 2012 в 07:42
Голова Верховної ради Володимир Рибак розповів про майбутню роботу парламенту. Він вважає, що персональне голосування можливе тільки у разі згоди на це усіх фракцій.
rybak_vladimir_spiker_rada.JPG
partyofregions.org.ua

Новообраний спікер Верховної Ради Володимир Рибак збирається контролювати виконання партіями обіцянок, які вони дали виборцям перед виборами.

"Я попросив, щоб мені дали програми всіх парламентських партій. Тепер буду стежити, щоб депутати виконували те, що обіцяли людям", - сказав Рибак в інтерв'ю
"КоммерсантЪ-Украина".

Він висловив упевненість, що це скликання парламенту пропрацює всі п'ять років, як і належить за законом.

"У Конституції чітко зафіксовані причини, з яких президент може розпустити Верховну Раду. Я вважаю, що про це рано говорити", - зазначив він.

Рибак повідомив, що зараз він завершує розгляд всіх організаційних питань, щоб уже на цьому тижні запустити нормальну роботу Ради.

"Я не розумію, як це - ходити по головах, топтатися по президії, не допускаю цього! Чому депутат, прийшовши в залу, свистить і тупає? Я збирав лідерів фракцій і говорив: "Ви ж не на футболі, що за поведінка така?! Поясніть, що я, як голова Верховної ради, повинен робити? І ми знаходимо спільну мову", - розповів він.

Спікер також запевнив, що готовий перейти до розгляду питання про персональне голосування після розподілу комітетів. Однак вважає його можливим за умови згоди всіх фракцій.

"Після того як з'являться комітети, я дам доручення (комітету з питань регламенту - прим. ред.) зібрати всю інформацію і проінформувати депутатів: чи готова система, чи в робочому вона стані, впливає на здоров'я чи ні. В цьому питанні я буду орієнтуватися на залу - буде спільне рішення, підпишу (постанову про введення сенсорної клавіші) без розмов", - підкреслив він.


Читайте також:

У 2013-му році парламент буде жити очікуванням президентських виборів

Регіонали запропонували голосувати в Раді тільки по четвергах

«Свобода» пообіцяла будь-якими методами заглушати в Раді російську мову

Опозиція визначила 10 пріоритетів у парламенті

 

 

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...