Рибак запропонував повторно розглянути питання про позбавлення Власенка мандата

4 березня 2013 в 14:59

Рибак запропонував повторно розглянути у регламентному комітеті питання про позбавлення Власенка депутатського мандата. Опозиція наполягає на розслідуванні можливої фальсифікації попереднього рішення комітету.

Володимир Рибак_6
Василя Артюшенкa, ZN.UA
Голова Верховної Ради Володимир Рибак у понеділок, 4 березня запропонував повторно розглянути у регламентному комітеті питання про позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата.

"Давайте о 15:00 зберемося і проведемо повторне засідання регламентного комітету", - сказав Рибак, звертаючись до учасників наради, яка проходить за участю голів фракцій і членів комітету.

У той же час, як заявив лідер парламентської фракції "Батьківщина", спікер відмовився відкликати свій позов у ВАСУ про припинення депутатських повноважень Власенка.

Раніше на засіданні погоджувальної ради парламенту, яка мала розглянути порядок роботи Ради на поточний пленарний тиждень, було оголошено перерву для проведення консультацій щодо питання про позбавлення Власенка депутатського мандата.

У той же час опозиція наполягає на тому, щоб розібратися, чи проводилося засідання регламентного комітету 27 лютого, за підсумками якого було подано прохання до суду. В "Батьківщині" відзначають, що представників опозиції не проінформували про засіданні комітету.

- Опозиція може заблокувати Раду через Власенка

Колеги Власенка з фракції стверджують, що його адвокатське посвідчення було анульовано, у них є документи, що підтверджують цей факт.

Нагадаємо, 5 березня Вищий адмінсуд має розглянути справу про позбавлення Власенка депутатського мандата. Позов був поданий спікером Рибаком на підставі рішення регламентного комітету, оскільки Власенко поєднує адвокатську діяльність з депутатською.

Разом з тим, 22 лютого Власенко повідомив, що подав заяву у Раду адвокатів України про скасування його адвокатського свідоцтва, щоб не було підстав для будь-яких політичних інсинуацій.

Читайте також:

Голова регламентного комітету ВР спростував заяви бютівців про свою відставку

Регламентний комітет Ради "продавив" питання про позбавлення Власенка мандата 

Регіонали терміново збирають "живі" підписи проти Власенка, - "Батьківщина"

У Раді знайшли 37 регіоналів-сумісників, яких можна позбавити мандата

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...