Рибак незадоволений надмірною увагою до Тимошенко: У Європі посадили 7 прем'єрів

17 січня 2013 в 12:27

Спікер Верховної Ради згадав, що в Європі посадили у в'язницю вже сім чи вісім прем'єр-міністрів.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак звинуватив Європу в упередженому ставленні до справи лідера опозиції, колишнього прем'єра Юлії Тимошенко.

"В самій Європі вже посадили у в'язницю сім або вісім прем'єр-міністрів. Чому ж ви, європейці, не вважаєте, що вони засуджені за політику? Чому у Грузії щодня саджають чиновника, але про них Європа ні слова не говорить?" - заявив Рибак, відповідаючи на запитання читачів газети "Известия в Украине".

"Або, приміром, у США засудили нашого співвітчизника, нещодавно тільки його тюремний термін закінчився. Дайте нам його сюди, ми його у Трускавці лікувати будемо", - додав він.

За словами Рибака, якщо Європейський суд з прав людини визнає, що рішення українських судів щодо Тимошенко несправедливі і викликані політичними мотивами - Київ виконає це рішення.

"Але чомусь Європа не поспішає винести таке рішення...Україна представила європейцям всі документи у справі Тимошенко. Будь ласка, прийміть рішення!" - сказав він.

Нагадаємо, восени 2011 року Печерський районний суд Києва визнав екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною у перевищенні посадових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році і засудив до 7 років позбавлення волі.

Вона відбуває покарання у Качанівській колонії з 30 грудня 2011 року, з 9 травня проходить курс реабілітації в ЦКЛ №5 у Харкові.

Тимошенко подала дві скарги в Європейський суд з прав людини - про політично вмотивоване взяття під варту і порушення її права на справедливий суд у зв'язку з політичними мотивами. Рішення у цих справах ще не винесено.

Читайте також:

Рибак розповів американському послу про прагнення всіх депутатів у Європу

Балога впевнений, що звільнення Тимошенко і Луценка вже не виправить відносини із Заходом

США сподіваються, що до 2015 року Тимошенко буде звіьнена і візьме участь у президентських виборах

Известия в Украине
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...