Топ Новини

Рибак не введе "Раду – 3" за жодних обставин

15 лютого 2013 в 21:38

На переконання спікера, 18 лютого керівники фракцій повинні знову обговорити питання нормалізації роботи парламенту, почути один одного і виборців.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак заявляє, що не дасть згоди на введення системи персонального голосування "Рада-3" за жодних обставин.

Як повідомляє прес-служба парламенту в п'ятницю, 15 лютого, спікер розповів, що при тестуванні цієї системи виявилося, що голосування за інших осіб цілком можлива.

"Хіба таку систему ми очікували? У мене такий крамольний висновок в душі: цю систему, цю "сенсорну кнопку" і запускали, щоб фальсифікувати голосування у Верховній Раді. Тому що керівники, які 5 років тому зробили цю систему, чомусь її не запускали, і сьогодні наполягають на тому, щоб я узаконив фальсифікації", - заявив Рибак.

На переконання спікера, 18 лютого керівники фракцій повинні знову обговорити питання нормалізації роботи парламенту, почути один одного і виборців.

"Я буду просити депутатів зупинитися і почати приймати закони, необхідні державі", - підкреслив Рибак.

Нагадаємо, раніше 15 лютого лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов показав як можна активувати "сенсорну кнопку", щоб проголосувати за кількох депутатів. Він підклав під "сенсорну кнопку" свій мобільний телефон, і вона спрацювала.

На що лідер фракції "Батьківщина" звинуватив Партію регіонів у шахрайстві з системою для голосування.

- Рибак впевнений, що тим, хто буде ночувати в Раді депутатам "мучитися залишилося не довго"

"Дива не сталося. Партія регіонів протягом двох тижнів думала про те, як обійти систему персонального голосування. Вони змінили налаштування в кількості секунд, протягом яких треба натискати кнопку, і відносно послідовності - яка кнопка натискається першою, а яка - другою. Тому вони сьогодні так щиро запросили журналістів і Партія регіонів продемонструвала, що від наперстків до неперсонального голосування короткий шлях", - сказав він.

Система для голосування "Рада-3", яка була розроблена в перебуванні Яценюка спікером Ради, передбачає використання сенсорної кнопки". Тобто, щоб голос депутата був зарахований, йому необхідно натиснути на "сенсорну кнопку", а потім вибрати кнопку "за", "проти" або "утримався".

З 5 лютого депутати опозиційних фракцій блокують роботу Верховної Ради, вимагаючи персонального голосування депутатів. Зокрема, депутати фракції "УДАР" вдень і вночі перебувають у сесійній залі.

Читайте також:

Яценюк звинуватив регіоналів у шахрайстві з "сенсорною кнопкою"

Рибак впевнений, що тим, хто буде ночувати в Раді депутатам "мучитися залишилося не довго"

Опозиціонери вирішили відмовитися від зарплати за час бездіяльності Ради

Переговори про розблокування Ради знову провалилися

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...