Топ Новини

Рибак не буде скликати позачергову сесію

29 січня 2013 в 08:22

В опозиції заявляють, що зі 158 зібраних підписів пройшли перевірку 151, і цього достатньо для скликання сесії. За словами спікера Ради, щоб сесія зібралася, у "Голосі України" мало з'явитися оголошення, але цього так і не сталося.

rybak_vladimir_spiker_rada.JPG
partyofregions.org.ua

Сесія парламенту, про необхідність скликання якої довго говорила опозиція, швидше за все, не відбудеться. Щоб вона зібралася хоча б 31 січня, вчора в "Голосі України" мало з'явитися оголошення про це, але його так і не було

Апарат Верховної Ради не дає жодних офіційних коментарів про причини нескликання сесії, останню заяву на цю тему ще минулого тижня зробив спікер Володимир Рибак - про те, що подані опозицією 158 підписів народних депутатів проходять перевірку на справжність, і якщо серед них не буде 150 справжніх (саме стільки потрібно для скликання позачергової сесії, депутати продовжать відпочивати. Про результати перевірки ніхто так офіційно і не повідомив, пише Сегодня.

У Партії Регіонів таким поворотом задоволені. "Думаю, ми зберемося на звичайну сесію за планом, 5 лютого, - повідомив перший заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов. Він зазначив, що в опозиції вже зрозуміли, що зібрати 150 реальних підписів вони не можуть, а тому мовчать з цього приводу. "Адже якби потрібна кількість підписів була, вони обов'язково підняли б шум - такими козирями у політичній боротьбі не розкидаються. А так опозиція сама підтвердила, що порядок денний, який вони пропонували внести - поведінка Тимошенко в лікарні і заслухати силовиків, - нецікавий не тільки суспільству, але й їм самим",- сказав він.

У свою чергу депутат від "Батьківщини" Анатолій Гриценко повідомив, що за його інформацією зі 158 зібраних підписів пройшли перевірку 151, і цього достатньо для скликання сесії.

"Чому сесія не скликається - питання до Рибака. Але така ситуація підриває довіру до парламенту в цілому: з одного боку, його керівництво не скликає сесію, не називаючи причин, з іншого - і лідери опозиційних фракцій всі разом повинні були діяти жорсткіше, а не обмежуватися заявами прес-служб", - додав політик.

Нагадаємо, три опозиційні парламентські фракції - "Батьківщина", "УДАР" і "Свобода" - зібрали 158 підписів народних депутатів про скликання позачергової сесії і звернулися з відповідною вимогою до голови Ради Володимира Рибака.

Опозиція пропонує наступний порядок денний сесії:

- створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень Конституції при ув'язненні колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка,

- заслуховування інформації генерального прокурора, міністра внутрішніх справ і голови СБУ з питання тюремного ув'язнення Тимошенко і Луценка,

- питання про політичну відповідальність голів МВС і СБУ, а також висловлення недовіри генпрокурору.

Спікер заявив, що готовий підписати заяву про проведення позачергової сесії, якщо підписи під документом не були сфальсифіковані.

Читайте також:

Рибак не хоче проводити позачергову сесію Ради: занадто дорого

Регіонали звинуватили опозицію у підробці підписів за позачергову сесію

"Батьківщина" вимагає винести питання звільнення Тимошенко на референдум

За матеріалами: Сегодня
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...