Рибак направив на підпис Януковичу ухвалені на Банковій закони

8 квітня 2013 в 18:23

Чотири направлених на підпис главі держави закони - зміни до бюджету, які перерозподіляють кошти між різними відомствами.

Владимир Рыбак
Володимир Рибак

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак підписав чотири закони, ухвалені народними депутатами під час засідання парламенту в кінозалі Ради по вулиці Банковій 6/8 4 квітня. Інформація про це з'явилася на сайті парламента.

Так, у статусі чотирьох законопроектів, ухвалених 4 квітня, зазначено, що їх відправлено на підпис президентові України 8 квітня. Ці чотири закони - зміни до бюджету, які перерозподіляють кошти між різними відомствами. Зокрема:

1. Законопроект №2177 - внесення змін до Бюджетного кодексу щодо визначення деяких доходів бюджету. Автор - міністр фінансів Юрій Колобов;

2. Законопроект №2408 - внесення змін у додаток №3 закону про Держбюджет (щодо функціонування міністерства доходів і зборів та Державної служби з надзвичайних ситуацій). Автор-Колобов;

3. Законопроект №2476 - внесення змін до статті 6 закону про Держбюджет (щодо державних гарантій). Автор-Колобов;

4. Законопроект №2655 - про внесення змін у закон про Держбюджет (про створення сприятливих умов для розвитку системи кредитування агропромислового комплексу). Автор - депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов.

Щодо інших проектів законів Рибак поки не визначився.

Як повідомлялося, провладні депутати провели в четвер, 4 квітня, альтернативне засідання поза межами сесійної зали Верховної Ради, в будівлі комітетів на вулиці Банковій 6/8, на якому вони прийняли близько 20 законів.

Водночас, опозиційні фракції організували власні збори в сесійній залі. Дії провладних депутатів вони розцінили як "спробу державного перевороту" і закликали їх повернутися в Раду.

Нагадаємо, що закон може бути прийнятий, якщо за нього проголосувало не менше ніж 226 голосів.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...