Рибак готовий піти у відставку, якщо в опозиції знайдуться голоси

5 лютого 2013 в 12:46

Голова Верховної Ради Володимир Рибак прийме рішення про свою відставку, якщо депутати проголосують за це.

Голова Верховної Ради Володимир Рибак готовий піти у відставку. Про це він заявив на брифінгу у парламенті. "Я прийму будь-яке рішення, яке буде у Верховній Раді", - прокоментував Рибак пропозицію про його відставку, висунуту опозицією.

При цьому спікер запропонував опозиціонерам проголосувати за його відставку. "Опозиція не голосувала, коли мене призначали, нехай проголосує за мою відставку", - сказав він.

Раніше повідомлялося про те, що 31 січня 150 зареєстрованих народних депутатів від трьох опозиційних фракцій і 4 позафракційні депутати зібралися в залі засідання Верховної Ради для проведення зборів опозиції.

Присутні депутати одноголосно ухвалили спільну заяву, в якій, зокрема, вимагали висловити недовіру голові Верховної Ради Володимиру Рибаку.

Крім того, після засідання опозиційні фракції зібрали 152 підписи для висловлення недовіри спікеру парламенту і відкликання його з посади.

Перший заступник спікера парламенту Ігор Калєтнік (КПУ) вважає, що представники об'єднаної опозиції не зможуть зібрати голоси для відставки спікера Верховної Ради Володимира Рибака. "150 підписів - це та кількість голосів, яка дозволяє ініціювати відкликання голови Верховної Ради України. Але для того, щоб розпочати розгляд цього питання в сесійній залі, необхідна підтримка 226 голосів. Я впевнений, що Батьківщина, УДАР і Свобода не зможуть знайти їх у сесійній залі", - сказав він.

Нагадаємо, перед відкриттям 2-ї сесії парламенту представники всіх опозиційних партій заблокували трибуну з вимогою ввести у Верховній Раді персональне голосування.

У залі розвішені плакати "Кнопкодавам ні!", "Депутат, ходи на роботу і голосуй персонально". Також над президією висить плакат "Рада гниє з Рибака". Опозиція наполягає на введенні модернізованої системи для голосування, щоб припинити в Раді "кнопкодавство" - коли депутати голосують чужими картками за своїх колег.

Читайте також:

Регіонали залишили опозиції залу засідань, і пішли працювати в кабінети

Опозиція заблокувала Раду

Спікер парламенту знайшов учених, які введуть сенсорну кнопку через півроку

У ПР упевнені, що опозиція сенсорною кнопкою прикриває розтрату держкоштів

За матеріалами: НБН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...