Топ Новини

Рибачук: Майбутнє хитке, і влада ним не керує

12 листопада 2011 в 15:36
Колишній глава Секретаріату президента Віктора Ющенка Олег Рибачук вважає, що групи впливу у владі зайняті виключно перерозподілом фінансових потоків і про майбутнє України ніхто не замислюється.

«Я спілкувався з «регіоналами» найвищого рівня - вони кажуть, що в кожної з груп перед очима тільки гроші, перерозподіл фінансових потоків і «розсадження» на них своїх людей. Їх не цікавить, що буде з партією, президентом, країною. Вони не прораховують ані кроку. Майбутнє хитке, і влада ним не керує. Конструктивного сценарію в Україні зараз немає. Ні від влади, ні від опозиції», - сказав він інтерв'ю «Газеті по-українськи».

«Українці вичерпали всі свої запаси. Якщо буде різке економічне погіршення, в кожну сім'ю увірвуться бідність, брак елементарних речей. Їх реакція буде непередбачувана. Тобто перспективи Януковича залежать не від нього, а від фінансової стабільності та стану зовнішніх ринків, де уряд Азарова позичає гроші. Якщо не буде де позичати - все розвалиться», - вважає О. Рибачук.

Основним діагнозом, який можна поставити нинішній владній команді, він назвав «неадекватність».

«А за цим йдуть неправильні дії. Ось зараз криза в Греції набагато страшніше української. Що робить грецька влада? Закликає до національного порозуміння. Формує уряд національної єдності. Прем'єр, хоча й має вотум довіри, відмовляється від посади. Він готовий заради Греції не триматися за крісло, а навіть віддати його опозиції. Що робить наша влада? Все захопила і нікому нічого зробити не дає», - сказав О. Рибачук.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...