Топ Новини

Резиденцію Януковича обгородили 6-метровим парканом і заборонили літати над нею

16 листопада 2011 в 20:27
Території резиденції Віктора Януковича "Межигір'я" присвоєно статус зони, забороненої для польотів. Про це "Українській правді" повідомили в держпідприємстві обслуговування повітряного руху України.
yanukovich_stadion_02.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Украерорух" зазначає, що статус забороненої зони цим землям було надано не в зв'язку з "Межигір'ям", а тому, що поблизу знаходиться Київська ГЕС.

"Над об'єктом підвищеної небезпеки - споруди Київського гідровузла - з 13.06.2002 була встановлена ​​відповідна заборонена зона використання повітряного простору", - йдеться в листі.

При цьому з авіанавігаційній карті видно, що в центрі зони, забороненої для польотів, знаходиться зовсім не Київська ГЕС, а резиденція "Межигір'я".

Більш того, за інформацією джерел, з самого початку польоти були заборонені тільки над гідроелектростанцією. Але після приходу В. Януковича на пост президента її розширили.

На авіанавігаційній карті можна побачити також зону, заборонену для польотів, над Печерськом, де розташовані будівлі Верховної Ради, Кабінету міністрів і адміністрації президента.

Крім того, "Українській правді" вдалося з'ясувати, що "Межигір'я" оточене шестиметровим парканом.

"У висоті огорожі навколо резиденції можна переконатися шляхом зіставлення з міліцейським автобусом "Богдан". Таким шестиметровим парканом обнесено всю резиденцію, окрім центрального в'їзду в неї", - пише видання.

В автобусі знаходяться бійці спецпідрозділу "Беркут", які охороняють весь периметр багатокілометрового "Межигір'я".

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...