Регіоналка назвала звіт ПАРЄ щодо українських виборів «абсурдним»

30 листопада 2012 в 20:09
У Партії регіонів запевняють, що порушення на виборах були мінімальними і ніяк не вплинули на остаточний результат. Звіт ПАРЄ називають «абсурдним».
Bondarenko_Elena_1_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявив, що оприлюднений звіт Парламентської асамблеї Ради Європи зі спостереження за виборами в Україні містить кілька відверто абсурдних і суперечливих оцінок, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Ознайомившись зі звітом ПАРЄ зі спостереження за виборами в Україні, ми виявили чимало цікавих нестиковок. Одним з прикладів цього є твердження про те, що вибори в Україні були нібито затьмарені недостатнім рівнем змагальності. Напевно, експертам ПАРЄ не відомо, що в парламентській гонці в Україні взяло участь аж 87 партій і 5207 кандидатів. Це багато чи мало в боротьбі за 450 депутатських мандатів?» - заявила регіоналка.

На думку Бондаренко, абсурдності оприлюдненим документом додає і той факт, що в тому ж самому звіті нижче по тексту ПАРЄ визнає, що українські виборці все-таки «мали достатній вибір партій і велику кількість кандидатів, що задовольнило попит на різні політичні погляди».

- ПАРЄ закликала Україну розслідувати порушення на виборах і покарати винних

«Цікаво, чим керувалися експерти з ПАРЄ, заявляючи, що ситуація в деяких проблемних виборчих округах (а таких менш ніж 5% від загальної кількості округів) поставила під сумнів успішність і демократичність українських виборів в цілому? Розумній людині очевидно, що ідеальних виборів не було, немає і, можливо, ніколи не буде ні в одній країні світу, оскільки в організації виборчого процесу беруть участь тисячі, десятки тисяч, сотні і мільйони людей, а люди мають властивість помилятися», - впевненна регіоналка.

За словами Бондаренко, на виборах в Україні були задіяні сотні тисяч спостерігачів, членів дільничних комісій, кандидатів, їх довірених осіб, і цілком природно, що серед них були і ті, хто робив помилки. «Проблемних округів виявилося зовсім незначна кількість, і найголовніше, що непорозуміння, що виникли на них, ніяк не вплинули на загальні підсумки виборів, а головне - не спотворили волю виборців», - повідомила Бондаренко.

Читайте також:

У Партії регіонів пообіцяли повернутися до закону про наклеп у «відповідний час»

Депутат від Партії регіонів поспівчувала українцям, які не знають російської мови

Регіоналка: Свобода слова в Україні еволюціонує

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...