"Регіонали" запевняють, що Житловий кодекс спіткає участь ПК

14 січня 2011 в 12:26
Житловий кодекс спіткає доля Податкового кодексу - він буде проходити в кілька етапів обговорень у парламенті. Про це заявив голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у прямому ефірі національного телеканалу.

Житловий кодекс спіткає доля Податкового кодексу - він пройде кілька етапів обговорень у парламенті. Про це заявив голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у прямому ефірі національного телеканалу.

Коментуючи чутки про те, що в Житловому кодексі передбачені норми про виселення громадян з житла за невиконання кредитних зобов'язань і за несплату комунальних послуг, політик, зокрема, зазначив: «Дійсно, норми внесені, які вимагають особливого роз'яснення».

«Я не думаю, що вони залишаться в остаточному документі, тому що вже на сьогоднішній день видно, що ті автори, які внесли дану норму, вони отримають дуже серйозне протистояння у суспільстві по цих напрямах», - цитує Єфремова прес-служба Партії регіонів.

За його словами, в процесі роботи буде безліч можливостей вносити до кодексу всілякі редагування.

Як приклад депутат навів процес обговорення Податкового кодексу й внесення змін до цього документа.

«Ну, ви знаєте, є приховані недоліки. З одного боку, як мені здається, недостатня кількість часу була приділена пропаганді даного документа, тобто, люди все-таки повинні більше знати про позитивні й негативні моменти, це стосується будь-якого документа», - зазначив Єфремов.

«Ті розробники, які вносять пропозиції на первинному етапі документа, вони повинні відповідальніше підходити до своєї роботи», - додав регіонал.

За матеріалами Сегодня

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...