Регіонали задоволені резолюцією ПАРЄ, згідно з якою Україні загрожують санкції

27 січня 2012 в 08:53
У Партії регіонів задоволені різкою резолюцією ПАРЄ і дякують за увагу, приділену Україні.
plotnikov.jpg
glavcom.ua

Українська парламентська делегація вдячна Парламентській асамблеї Ради Європи за ту увагу, яку вона приділила нашій державі. Про це заявив народний депутат, член фракції Партії регіонів Олексій Плотніков після завершення пленарного засідання ПАРЄ у четвер, 26 січня.

«Ми задоволені резолюцією ПАРЄ, прийнятою в четвер, як задоволені в цілому та проходженням цього процесу», - цитує депутата прес-служба Партії регіонів.

Нагадаємо, що напередодні ПАРЄ прийняла резолюцію про стан демократії в Україні. У разі невиконання прийнятих у документі рекомендацій, Асамблея введе санкції проти країни.

«Не всі наші поправки були враховані. На жаль, Асамблея проголосувала за можливість введення певних санкцій проти України. Але давайте все-таки будемо відверті: санкції підтримали 46 делегатів, 41 виступив «проти» та ще 4 делегати утрималися. Тому, по-перше, тут немає ніякої реальної більшості. А, по-друге, існує ще друга формула можливих санкцій, яку можливо застосувати до будь-якої країни світу. У ній немає нічого ексклюзивного», - додав політик.

Як повідомлялося, депутати-регіонали намагалися виключити з тексту проекту резолюції пункт про санкції щодо України.

«В цілому, я ще раз хочу подякувати Асамблеї за те, що вона приділила увагу Україні, за те, що вона позначила ті важливі точки, з якими нам треба працювати і надалі. І на додаток - давайте не будемо забувати, що все-таки - це не докір нинішній владі», - підсумував О.Плотніков.

Читайте також

Плотніков пропонує поскаржитись до СОТ на «сирного терориста» Оніщенка

У ПР не збираються міняти лідера

Тендерний закон для циркових мавп

У ПР визнали, що поспішили з Податковим кодексом
У Партії регіонів задоволені різкою резолюцією ПАРЄ і дякують за увагу, приділену Україні.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...