Регіонали впевнені, що на парламентських виборах наберуть більше голосів, ніж в 2007

9 березня 2012 в 08:41
Глава фракції ПР Єфремов упевнений, що при висуненні на парламентських виборах найбільш рейтингових політиків з Партії регіонів, вони зможуть набрати більше голосів, ніж у 2007 році.
rada__zasedanie_web.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

Лідер пропрезидентської більшості у Верховній Раді і голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов розповів про вплив соцвиплат на виборців, підкуп депутатів, поблажки для чиновників і тих, хто голосує під помах руки.

«Ми обіцяли людям певні речі, частково вони досягнуті. Якщо порівняти, що ми маємо зараз, з тим, що було в 2009 році, то результат очевидний. У 2009-му було падіння ВВП на 15%, розбалансована система управління. В результаті ми зупинили падіння виробництва. У 2010-му і 2011-му в нас 5%-е зростання ВВП. Це говорить про те, що була пророблена певна робота», - сказав він.

 Єфремов відзначив, що хотів би для своєї партії найвищого результату, але буде те, що буде, - об'єктивна оцінка діяльності за 2,5 року.

«Я розраховую, що ми наберемо не менше голосів, ніж у 2007-му. Мажоритарники - це окрема розмова. Якщо нам вдасться висунути найбільш рейтингових і люди їм повірять, то результат може бути і вищий», - заявив він.

Щодо ситуації з підкупом депутатів Єфремов заявив, що його не тішить той факт, що колеги з БЮТ потопають у скандалах. «Просто гротескно виглядало, коли вони звернулися до нас з пропозицією створити слідчу комісію з цього факту. Але ми підключимося до її роботи», - зазначив він, запевнивши, що група Рибакова не пов'язана з ПР.

«Якби його група була створена за нашої підтримки, ці люди просто увійшли б у нашу фракцію. У нас різні політичні платформи, її депутати часто голосують неконсолідовано з нами. Згоден, суспільство має отримати відповідь на запитання, що сталося, від Ради. Поки ж Генпрокуратура бачить там тільки міжособистісні відносини між депутатами», - підкреслив Єфремов.

За його словами, недовіру породжують дії окремих депутатів. "Але сама Рада - це майданчик, де відбувається з'ясування відносин, які є в суспільстві. Подивіться на парламенти інших країн - ми не виняток. Але я хотів би відзначити одну річ: наскільки ми поважаємо себе, настільки поважаємо і держоргани", - додав він.

На питання про те, яку ефективність можна чекати від статистів, лідер фракції Партії регіонів у парламенті заявив: "Вони не статисти! Кожен має право забрати картку і голосувати так, як він вважає за потрібне.

Читайте також:

Доній розповів, почім нині «тушки» у Верховній Раді

Генпрокуратура відмовилася розслідувати скандал, пов'язаний з Забзалюком

Литвин попросив генпрокурора розібратися з підкупом депутатів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...