Регіонали візьмуться за закон про мови, якщо будуть упевнені в його прийнятті

3 липня 2012 в 10:58
У Партії регіонів не виключили, що парламент продовжить свою роботу для прийняття як мовного законопроекту, так і низки інших важливих проектів законів.
a.jpg
segodnya.ua

У Партії регіонів стверджують, що на останньому пленарному тижні в парламенті є можливість прийняти мовний законопроект, однак якщо для цього не знайдеться необхідної кількості голосів, буде продовжуватися робота над документом.

"На поточному тижні у нас виходить 30-денний термін, і у нас є можливість голосувати за даний законопроект. Ми працюємо в цьому напрямку. Якщо ми зрозуміємо, що у нас є відповідні голоси щодо цього законопроекту, значить, можливо, і будемо виходити на його прийняття", - сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Відповідаючи на запитання, якими будуть дії парламентської більшості, якщо голосів для прийняття "мовного законопроекту" не знайдеться, Єфремов сказав: "Якщо не буде голосів, значить ми будемо далі працювати з цього питання".

-Колесніченко назвав львівсько-галицький діалект «відрижкою»

Він зазначив, що не виключено, що парламент продовжить свою роботу для прийняття як мовного законопроекту, так і низки інших важливих проектів законів.

Нагадаємо, 5 червня законопроект був прийнятий у першому читанні 234 голосами.

Документ встановлює, що державною мовою є українська мова, але дозволяє використання регіональних мов і мов меншин, якщо кількість осіб-носіїв цієї мови, що проживають на території, на якій поширена ця мова, становлять 10 і більше відсотків від чисельності населення.

Партія регіонів заявила про намір прийняти цей закон до завершення нинішньої сесії в липні поточного року. Однак, за словами спікера Володимира Литвина, мовний законопроект не розглядатиметься в українському парламенті до завершення цієї сесії.

Читайте також:

Глава адміністрації Путіна: Закон про російську мову буде для України корисним

Регіонали готові до бійки, димових шашок та вибухових пакетів під час прийняття мовного закону

Рада не буде розглядати скандальний закон про мови до канікул

Регіонали зібрали в Криму більше 100 тисяч підписів на підтримку закону про мови

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...