Топ Новини

"Регіонали" також попросили БЮТ і НУ-НС не суміщати посади

14 січня 2011 в 12:25
Голова регламентного комітету Володимир Макеєнко закликає депутатів фракції «Наша Україна - Народна самооборона» і БЮТ не поєднувати депутатський мандат з іншою роботою.

Голова регламентного комітету Володимир Макеєнко закликає депутатів фракції «Наша Україна - Народна самооборона» і БЮТ не поєднувати депутатський мандат з іншою роботою.

Про це він заявив у відповідь на заяву депутата Андрія Парубія, що оприлюднив список депутатів фракції Партії регіонів, які досі суміщають депутатський мандат з роботою у виконавчих органах влади.

«Ми направили декілька листів керівнику фракції «Наша Україна - Народна самооборона»(Миколі Мартиненку - ред.) з приводу того, що він перший порушує закон про статус народного депутата, регламент і Конституцію, на що він нічого не відповів», - сказав Макеєнко.

За словами Макєєнка, список депутатів-сумісників можна продовжити, зокрема, це Оксана Білозір, Сергій Власенко, Михайло Волинець, Костянтин Жеваго, Владислав Каськів, Геннадій Москаль тощо.

«Чому 8 осіб від фракції Партії регіонів (були названі депутатом Парубієм - ред.), і жодного від фракції НУ-НС і фракції БЮТ?», - додав Макєєнко, підкресливши, що ця проблема стосується всіх фракцій парламенту.

У теж час, він зазначив, що депутати Партії регіонів вже написали відповідні заяви, і профільний комітет розглянув їх. Питання, коли можуть бути припинені повноваження цих депутатів-сумісників, має вирішуватися на засіданні погоджувальної ради.

«На кожен тиждень (пленарних засідань) це питання стоїть на п'ятницю. Таким чином, комітет свою функцію виконав», - сказав він.

За матеріалами Українська правда

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...