Регіонали розраховують швидко сформувати робочу більшість у Раді

29 жовтня 2012 в 11:55
Партія регіонів пообіцяла бути "абсолютно відкритою" при створенні більшості, однак висунути перелік пріоритетів, які повинні підтримати партнери. До переговорів регіонали готові розпочати вже тепер.
rada.jpg
Василя Артюшенка

Партія регіонів готова до переговорів з мажоритарниками-самовисуванцями та іншими партіями, які проходять у Верховну Раду, про створення парламентської більшості.

Про це заявив заступник голови регіоналів Сергій Тігіпко на брифінгу 29 жовтня.

"Ми отримали підтримку тих дій, які ми робили за останні два роки. Зараз наше завдання - швидко сформувати робочу більшість у парламенті... Ми готові до переговорів в першу чергу з тими депутатами, які йшли як незалежні, і ми готові до переговорів з фракціями парламенту для створення більшості", - сказав Тігіпко.

Він зазначив, що Партія регіонів буде "абсолютно відкритою" при створенні більшості, однак висуне перелік пріоритетів, які повинні підтримати партнери.

На думку Тігіпка, план співпраці у межах парламентської більшості повинен бути закріплений в угоді. "Я вважаю, що така більшість має бути створена офіційно і до неї мають увійти ті фракції, які підпишуть певну угоду. Я вважаю, що все ж повинен бути документ, який пропише програму дій більшості на найближчу перспективу", - підкреслив він.

Нагадаємо, що за оцінками експертів, значні шанси на перемогу мають близько 115 кандидатів-мажоритарників, висунутих безпосередньо Партією регіонів. Ще 25 обраних депутатів можуть або вступити у фракцію, або, залишаючись позафракційними, підтримувати при голосуваннях партію влади. У такому разі загальна чисельність депутатів, які так чи інакше підтримують Партію регіонів, може скласти 210 осіб.

За даними Національного екзит-полу, до парламенту проходять п'ять політсил: Партія регіонів - 28,1%, «Батьківщина» - 24,6%, «УДАР» - 15,4%, ВО «Свобода» - 12,2%, КПУ – 11,6%.

Читайте також:

Партія регіонів не зможе самостійно створити більшість у новій Раді

Регіонали взяли майже всі округи в Донецькій та Дніпропетровській областях

У Харкові і Харківській області на всіх округах перемагають регіонали

У Партії регіонів упевнені, що ще додадуть собі «пару відсотків голосів» після їх підрахунку

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...