Топ Новини

Регіонали поскаржилися на хуліганів з опозиції і просять дати попрацювати

12 грудня 2012 в 19:50
Жорсткі дії опозиції в перший день роботи нової Ради показали, що у Партії регіонів більше немає силової переваги. Регіонали звинуватили своїх опонентів у хуліганських діях і хочуть скоріше почати приймати закони.

Народні депутати - представники Партії регіонів вважають неприйнятними спроби опозиційних парламентаріїв перетворити вищий законодавчий орган країни в майданчик для демонстрації політичних шоу і закликають своїх колег до конструктивної і творчої роботи. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій прес-службою регіоналів.

«Стає очевидним, що опозиційні депутати і в новому скликанні не збираються зраджувати своїм «балаганним традиціям» - у властивій їм манері вони всіма можливими способами намагаються дестабілізувати ситуацію, блокувати роботу національного парламенту», - йдеться в заяві.

- Депутати «Свободи» спиляли паркан біля Ради і виламали двері в парламент (ВІДЕО)

Регіонали впевнені, що «свідченням продуктивної роботи народних депутатів повинні стати якісні законопроекти, реальне підвищення рівня життя громадян України, а не виламані двері і зрізані паркани».

«Пропонуємо опозиційним депутатам замість того, щоб, як Тарзан, скакати по трибунах, видаючи войовничі крики, спробувати зосередитися на виконанні взятих на себе зобов'язань, продемонструвати своїм виборцям насамперед свої розумові, а не акробатичні здібності», - наголошується в заяві.

Регіонали також запевнили, що володіють «достатніми можливостями, щоб охолодити запал войовничих хуліганів і не дозволити політичним авантюристам реалізовувати свої брудні політичні сценарії, влаштовувати шоу в стінах парламенту».

Читайте також:

Опозиція виштовхала із зали Ради двох депутатів з криками «Тушки, геть!» (ВІДЕО)


«Свобода» готова «жорстко і несподівано» зірвати обрання керівництва ВР

Засідання Ради перенесли на завтра


Українські церкви нагадали депутатам, що за порушення присяги їх чекає Божий суд

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...