Топ Новини

Регіонали пообіцяли розглянути новий законопроект про мову після виборів

3 вересня 2012 в 10:42
На думку Єфремова, в період передвиборчої риторики депутати повинні піти від мовної теми. Тому новий закон про мови буде розглянуто вже після 28 жовтня.
mova_block_.jpg
byut.com.ua

Новий проект мовного закону, який не передбачає наявність регіональних мов, має бути розглянутий Верховною Радою вже після проведення парламентських виборів, вважає лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

На його думку, в період передвиборчої риторики депутати повинні піти від мовної теми.

"Якщо ми хочемо прийняти нормальні закони щодо мови в нашій державі, ми повинні прийняти їх після виборів, тоді політична ситуація більш-менш заспокоїться", - сказав Єфремов на брифінгу після завершення погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій 3 вересня.

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада прийняла в цілому закон про мови авторства регіоналів Вадима Колесніченка і Сергія Ківалова. 8 серпня Віктор Янукович підписав закон про основи державної мовної політики. Закон зміцнює позиції російської та мов інших національних меншин в регіонах, де їх чисельність перевищує 10%.

У східних і південних областях України місцеві органи влади вже зробили ряд кроків з реалізації положень закону.

Тим часом, за дорученням глави держави було створено групу з доопрацювання даного документа. За даними ЗМІ, положення нового проекту закону не передбачають для мов нацменшин статусу регіональних, а лише окреслюють заходи щодо їхнього захисту в тих регіонах країни, де проживає не менше 30% носіїв тієї, чи іншої мови.

Читайте також:

Навіть донецька соціологія не виявила підтримки українцями закону про мови

Тиражі книг російською мовою зросли на 75%

Львівська міськрада оскаржить мовний закон у Конституційному суді


Росія допоможе Україні впроваджувати російську мову в навчальних закладах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...