Регіонали побоюються, що народ підніметься і усе відбере

6 листопада 2011 в 12:52
Якщо зубожіння українців продовжиться, в країні можливе народне повстання, вважають в Партії регіонів.
chernobylci_miting_garbuz_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Рано чи пізно українці піднімуться і все заберуть. Думаю, нам вдасться такого уникнути. Для цього потрібно, щоб в країні був численний середній клас", - сказав заступник глави Партії регіонів Володимир Рибак в інтерв'ю "Газеті по-українськи".

"Людям складно тому вони і виходять на вулицю. З цих акцій потрібно робити серйозні висновки. Питання номер один - підвищення зарплат і пенсій. Це можливо тільки при рості економіки", - заявив він.

За його словами, у деяких чиновників є бажання скоротити виплати чорнобильцям і ветеранам.

"Не подумавши, наприймали цілу низку законів. У нових документах, розроблених урядом спільно з пільговиками, вже не стоїть питання про скорочення соціальних виплат. Але не потрібно ставити питання: "Як забрати гроші в чиновника?" Тому що потім він гроші вимолюватиме, буде хабарі брати. Кожному потрібно віддати своє. Чи відмовлюся я від чогось, чи ні - ви більше не отримаєте. Якби нас було два-три мільйони, а не 46, то воно б вплинуло. Потрібно людей підтягувати до максимуму, а не робити усіх жебраками. А якщо ми підемо по дорозі "зараз у них заберемо" - то всі стануть ще біднішими", - відзначив В.Рибак.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...