Топ Новини

Регіонали і опозиція запропонували Раді своїх кандидатів на посаду омбудсмена

28 лютого 2012 в 10:25
У Верховній Раді вже є офіційне подання щодо обрання на пост омбудсмена Євгена Захарова, кандидатуру якого висунула "Батьківщина". Зібрані підписи і за Валерію Лутковську, кандидатуру якої сьогодні має офіційно внести Партія регіонів.

У парламенті є офіційне подання щодо обрання уповноваженим з прав людини Євгена Захарова, повідомив голова комітету з питань прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин Олег Зарубінський.

"Є підписи щодо Захарова. Вони знаходяться у голови Верховної Ради України Володимира Литвина", - повідомив він під вівторок.

Окрім того, за його словами, є інформація про те, що зібрані підписи і за Валерію Лутковську (уповноважена уряду України у справах ЄСПЛ), але вони ще не подані офіційно спікеру.

"До мене звернулася група народних депутатів з фракції Партії регіонів... офіційно внесуть мою кандидатуру - це відбудеться сьогодні", - повідомила Лутковська на прес-конференції у вівторок в Києві.

Депутат підкреслив, що у комітеті ніяких офіційних подань ще немає, Литвин не розписав на комітет подання стосовно Захарова.

"Але у комітет надходило багато рекомендацій, побажань на підтримку Карпачової (Ніна Карпачова, чинний омбудсмен) і Захарова. Але вони не є офіційними поданнями", - сказав він.

Зарубінський не став прогнозувати, коли відбудеться засідання комітету, на якому будуть розглянуті кандидатури на пост омбудсмена. "Тоді, коли до нас прийдуть ці документи", - сказав глава комітету.

"Ми час затягувати не будемо", - запевнив він.

Як відомо, у лютому 2012 року закінчується термін повноважень чинного омбудсмена Карпачової. Згідно із законодавством омбудсмен переобирається кожні 5 років. Карпачова займає посаду омбудсмена з 1998 року.

Читайте також:

Захаров: Надії, що влада може змінитися, виявилися марними

Карпачова: В Україні сьогодні забороняють майже всі акції протесту

Україна на четвертому місці за кількістю справ у Євросуді

Швейцарія надасть Україні сприяння у реформуванні кримінального судочинства

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...