Топ Новини

Регіонали звинуватили опозицію в зриві асоціації з ЄС за допомогою блокування Ради

18 лютого 2013 в 20:11

Безвідповідальна поведінка опозиції ставить під загрозу підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі у Вільнюсі в листопаді 2013 року, стверджують у Партії регіонів.

Фракція Партії регіонів готова проголосувати за заяву про підтримку парламентом європейської інтеграції, як тільки опозиція дасть можливість це зробити і розблокує трибуну. Про це заявила регіоналка Ірина Бережна, повідомляє прес-служба партії.

Бережна зазначила, що депутати від Партії регіонів активно працюють над документами, які необхідно прийняти напередодні запланованого на 25 лютого саміту Україна-ЄС. Зокрема, йдеться про узгоджену заяву на підтримку європейської інтеграції нашої країни.

"На засіданні робочої групи нашого комітету було погоджено 90% спільної заяви на підтримку європейської інтеграції. На середу заплановано засідання комітету, на порядку денному якого першим пунктом стоїть питання погодження останніх 10% тексту. Як ви бачите, Партія регіонів готова працювати в цьому напрямку", - повідомила регіоналка.

Проте, підкреслила вона, незважаючи на заклики керівництва Євросоюзу, адресовані опозиції, бути конструктивною у зв'язку з крайньою важливістю прийняття цього та інших документів, опозиційні партії всіма силами намагаються перешкоджати цьому. "Їх позиція зрозуміла - затягнути час, щоб потім звинуватити владу нібито в бездіяльності", - сказала Бережна.

За її словами, така "безвідповідальна поведінка опозиції ставить під загрозу підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі у Вільнюсі в листопаді 2013 року. Хоча я щиро сподіваюся, що це підписання відбудеться, як і відбудеться голосування за заявою на підтримку курсу країни на європейську інтеграцію. Впевнена, що за це може проголосувати конституційна більшість українського парламенту", - підкреслила вона.

Бережна також закликала опозицію розблоковувати трибуну Верховної Ради для того, щоб парламент міг проголосувати закони, необхідні для завершення першого етапу плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.

Читайте також:

Євросоюз знову нагадав Україні про умови підписання Угоди про асоціацію

Україні нагадали, що вільної торгівлі з ЄС не буде без Угоди про асоціацію

Якщо угоду Україна–ЄС не буде підписано в 2013-у, наступний шанс з'явиться не раніше 2016-го

Євросоюз дав Україні час до листопада на виконання необхідних для асоціації умов

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...