Регіонали знову погрожують можливістю розпуску парламенту

20 лютого 2013 в 13:59

Представники парламентської більшості не знайшли консенсусу в переговорах з опозицією щодо персонального голосування.

Народні депутати від фракції Партії регіонів, швидше за все залишать сьогодні Верховну Раду до 5 березня, тому що чергові переговори ні до чого не привели, заявив народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

За його словами, після 5 березня президент України Віктор Янукович буде мати право розпустити парламент.

"Хто мені такий Кличко, що я йому повинен писати зобов'язання "Голосую особисто"?! Вони самі себе загнали в цю ситуацію, нехай самі виходять із неї, самі нехай ночують у ВР - чоловіки з чоловіками", - підсумував Сухий.

Нагадаємо, 5 лютого опозиція не дала відкрити другу сесію ВР 7-го скликання, вимагаючи негайно ввести в дію систему персонального голосування. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що з цього моменту почався відлік 30-денного терміну бездіяльності Верховної Ради, після закінчення якого президент може прийняти рішення аж до розпуску нинішнього парламенту.

Представники парламентської більшості вважають, що опозиція має намір провокує їх на силовий сценарій розблокування парламенту, проте поки вони цей варіант не розглядають.

Раніше повідомлялося про те, що три опозиційні фракції передали спікеру Володимиру Рибаку погоджений ними текст змін до регламенту Верховної Ради, який виключить неперсональне голосування.

19 лютого під час брифінгу у Верховній Раді голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що засідання Верховної Ради почнеться тільки з особистого голосування підняттям рук за зміни до регламенту Верховної Ради, які зроблять неможливим неперсональне голосування.

Читайте також:

У ПР хочуть відкрити сесію, а потім змінювати регламент

Азаров звинуватив опозицію у перешкоджанні євроінтеграції України

Опозиція передала спікеру парламенту ультиматум про заборону кнопкодавства

Робота Верховної Ради розпочнеться з голосування підняттям рук

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...