Регіонали вважають, що голосувати руками неефективно

15 лютого 2013 в 18:45

У Партії регіонів заявляють про неефективність голосування в Раді руками або бюлетенями: Ми повинні розуміти комічність того, що буде відбуватися в залі.

efremov3.jpg
Олександр Єфремов
У Партії регіонів заявляють, що голосування руками або бюлетенями в парламенті неефективне при великій кількості законопроектів.

"Ми повинні розуміти комічніть того, що буде відбуватися в залі. Можна, звичайно, голосувати руками, ногами, головою об стінку битися або пропонувати ще щось. Але тоді це буде виглядати так: ми розглядаємо за день близько 20 законопроектів, я уявляю собі, як Рахункова комісія буде перераховувати по головах 450 депутатів і яка плутанина буде в залі в цьому питанні. Це можна зробити один раз, але не можна вводити в систему", - сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов на брифінгу в п'ятницю, 15 лютого .

"Сміху заради, я запропонував Яценюку (лідерові фракції "Батьківщина" Арсенію Яценюку) голосувати бюлетенями. Спочатку вони сказали: почекай, ну це ж взагалі буде катастрофа. Я кажу: ну ви ж хочете, давайте голосувати. Але тоді ми повинні розуміти, що ми розглядаємо всі закони, а в кінці дня голосуємо бюлетенями. Розглянули, приміром, 18 законів, я беру пачку бюлетенів і кидаю в урну (урну для голосування) цю пачку. Але хто зможе прорахувати і гарантувати, що я кинув туди?", - пояснив Єфремов.

"Ми свідомо перевіряємо цих людей (лідерів опозиційних фракцій) на IQ, а вони на це ведуться", - заявив Єфремов.

Нагадаємо, раніше Єфремов показав, як можна активувати "сенсорну кнопку", щоб проголосувати за кількох депутатів. Він підклав під "сенсорну кнопку" свій мобільний телефон, і вона спрацювала.

На що Яценюк звинуватив Партію регіонів у шахрайстві з системою для голосування.

"Дива не сталося. Партія регіонів протягом двох тижнів думала про те, як обійти систему персонального голосування. Вони змінили налаштування в кількості секунд, протягом яких треба натискати кнопку, і послідовність - яка кнопка натискається перша, а яка - друга. Тому вони сьогодні так щиро запросили журналістів і Партія регіонів продемонструвала, що від наперстків до неперсонального голосування короткий шлях", - сказав він.

Читайте також:

Яценюк звинуватив регіоналів у шахрайстві з "сенсорною кнопкою"

Рибак впевнений, що тим, хто буде ночувати в Раді депутатам "мучитися залишилося не довго"

Опозиціонери вирішили відмовитися від зарплати за час бездіяльності Ради

Переговори про розблокування Ради знову провалилися

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...