Топ Новини

Регіонали впевнені, що "УДАР" і "Свобода" не потраплять до нової Ради

5 квітня 2013 в 10:32

У Партії регіонів впевнені, що якщо будуть позачергові вибори парламенту, то представники двох опозиційних фракцій навряд чи наберуть голоси за нинішньої ситуації.

Якщо пройде референдум і доведеться йти на нові вибори у Верховну Раду, то ні "Удару", ні "Свободи" як фракцій в українському парламенті може не бути. Про це заявив депутат від Партії регіонів Віталій Журавський, якого цитує прес-служба партії.

Він закликав депутатів від опозиції схаменутися: "Меншість у парламенті явно загралася".

"Лічені депутати від "УДАРу" і "Свободи" потрапили у Верховну Раду за мажоритарною системою у жовтні минулого року", - зазначив він.

"В основному депутатами від "УДАРу " і "Свободи" стали ті, хто пройшли за партійним списком. Крім того, позапарламентською партією є загроза виявитися і в "Батьківщини". Якщо вона і створить свою фракцію після нових виборів за суто мажоритарною системою, то, ймовірно, вона буде нечисленною", - уточнив депутат.

"Сьогодні меншість має три фракції, у представників яких є реальна можливість удосконалюватися в законотворчій роботі і працювати на благо країни. У разі проведення нових виборів цього року така перспектива, швидше за все, зникне", - упевнений Журавський.

"Тому подумайте, колеги, чи варто продовжувати безглузде, побудоване на емоціях і особистих амбіціях протистояння. Краще зупинитися над прірвою!" - підкреслив політик, звертаючись до депутатів від опозиції.

Як відомо, депутати від Партії регіонів і Компартії через блокування трибуни Верховної Ради провели засідання в іншому приміщенні - комітетів парламенту.

За словами спікера Володимира Рибака, на нього прийшло 240 депутатів більшості і 4 депутати, які вийшли з фракції "Батьківщина".

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • Миколай 5 апреля, 18:53
    OLeg Сьогодні, 12:13 «Повторяется 1917 год: одни считают себя большевиками (и поэтому не хотят цивилизованно искать пути решения стоящих перед гражданами Украины проблем, забывая, что они представляют голоса менее трети украинцев), а другие - меньшинство в парламенте, понимая, что к ним абсолютно не прислушиваются "большевики" которые не желают искать компромиссные варианты решений(хотя за ними, меньшинством, стоит такая же треть украинцев, типа "победитель получает ВСЕ!") поступает так от невозможности донести свое желание "быть услышанным". В цивилизованных странах СИЛЬНЫЙ (если это действительно - сильный, облеченный властью) пытается учесть интересы и небольших групп (5-10% населения), потому и решения у них - компромиссные. Виноват Президент, которого устраивает эта "двуполярность", потому что он представляет партию власти - большевиков. Типа: он - над схваткой... Все это - игра с огнем. На Западе давно ушли от такого решения "большевики/меньшевики", потому что не хотят у себя революций...»
    OLeg правий в оцінці ситуації в Україні. Правда, складається враження, що Президент постійно коливається між "яструбами" і "голубами" в своєму оточенні. Але з кожним новим інцидентом він все глибше заганяє себе в глухий кут. З якого виходу може вже і не бути ...
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • OLeg 5 апреля, 12:13 Повторяется 1917 год: одни считают себя большевиками (и поэтому не хотят цивилизованно искать пути решения стоящих перед гражданами Украины проблем, забывая, что они представляют голоса менее трети украинцев), а другие - меньшинство в парламенте, понимая, что к ним абсолютно не прислушиваются "большевики" которые не желают искать компромиссные варианты решений(хотя за ними, меньшинством, стоит такая же треть украинцев, типа "победитель получает ВСЕ!") поступает так от невозможности донести свое желание "быть услышанным". В цивилизованных странах СИЛЬНЫЙ (если это действительно - сильный, облеченный властью) пытается учесть интересы и небольших групп (5-10% населения), потому и решения у них - компромиссные. Виноват Президент, которого устраивает эта "двуполярность", потому что он представляет партию власти - большевиков. Типа: он - над схваткой... Все это - игра с огнем. На Западе давно ушли от такого решения "большевики/меньшевики", потому что не хотят у себя революций... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Anonimus 5 апреля, 12:13 "Сьогодні меншість має три фракції, у представників яких є реальна можливість удосконалюватися в законотворчій роботі і працювати на благо країни" +++++++++++++++ Найбільшим благом країни є очищення ВР і уряду від такої погані як ПР і КПУ. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...