Топ Новини

Регіонали погрожують "за п'ять хвилин" змінити закон і піти на перевибори

15 лютого 2013 в 10:04

Михайло Чечетов заявив, що ПР може розблоковувати Раду "як на харківських угодах" і піти на перевибори за мажоритарною системою.

Блокирование Рады
Чечетов вважає, що парламент перетворився "на якусь забігайлівку"

У Партії регіонів готові розблокувати Верховну Раду "на п'ять хвилин", щоб ухвалити зміни до закону про вибори і піти на перевибори за мажоритарною системою.

Такий розвиток подій не виключив перший заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов.

"Парламент як якась забігайлівка: ночами горілку п'ють, варениками закушують. Такого осквернення парламенту ще не було! Разом із громадськістю ми присоромимо їх (опозицію - прим. ред.) і змусимо працювати. Де записано, що сенсорна кнопка повинна бути? Такого немає в Конституції!" - прокоментував Чечетов ситуацію з блокуванням Ради в коментарі Радіо Свобода.

Він зазначив, що якщо блокування парламенту не припиниться, то цілком можливе проведення позачергових виборів, причому за новим виборчим законом.

"Скоро комусь цей вареник поперек горла стане! Ми на п'ять хвилин розблокуємо Верховну Раду, як на харківських угодах - інтелігентно, культурно, щоб нікому зачіску не зіпсувати - приймемо зміни в закон і підемо на перевибори за мажоритарною системою. Якщо будуть вибори за мажоритаркою, то ті, хто вареники їдять, не пройдуть. А у нас буде триста депутатів!" - заявив Чечетов.

Нагадаємо, 5 лютого опозиція не дала відкрити другу сесію ВР 7-го скликання, вимагаючи негайно ввести в дію систему персонального голосування.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що з цього дня почався відлік 30-денного терміну бездіяльності Верховної Ради, після закінчення якого президент може прийняти рішення аж до розпуску нинішнього парламенту.

У відповідь опозиція заявила, що готова до дострокових виборів. Причому пройти, на їхню думку, повинні одночасно перевибори і парламенту, і президента.

Читайте також:

Опозиція готова на силове перезахоплення трибуни Ради, якщо регіонали її відіб'ють

Рибак відкинув варіант розпуску Верховної Ради

Азаров вирішив зайнятися реформою виборчого законодавства після розблокування Ради

Голова ЦВК закликав відмовитися від мажоритарної системи

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Андрашек Йосип 15 февраля, 11:08 Де записано, що сенсорна кнопка повинна бути? Такого немає в Конституції! - каже Чечетов, але в Конституції є норма особистого голосування. Пане, Чечетов, виконайте норму Конмтитуції і Рада буде розблокована. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...