Топ Новини

Регіонали: Опозиція не переконала ПАРЄ у наявності політв'язнів

24 січня 2013 в 09:18

У Партії регіонів тішаться провалом голосування у ПАРЄ щодо резолюції про політв'язнів в Азербайджані.

ПАСЕ
ПАРЄ провалила резолюцію про політв'язнів в Азербайджані

Українській опозиції не вдалося схилити на свою сторону Раду Європи, піднімаючи питання про політв'язнів, заявив глава української делегації в ПАРЄ депутат від Партії регіонів Іван Попеску.

Попеску повідомив, що 23 січня Парламентська Асамблея Ради Європи розглядала дві доповіді.

Перша - це доповідь моніторингового Комітету, вона стосувалася виконання зобов'язань, узятих перед Радою Європи. Друга стосувалася "так званих політичних ув'язнених в Азербайджані", цитує прес-служба Партії регіонів.

За словами Попеску, під час гострих дебатів багато депутатів з європейських країн говорили, що робити які-небудь висновки про політичних ув'язнених передчасно, і не варто політизувати це питання.

"Наші опозиціонери ж всі, як один, виступили за те, щоб підтримати доповідь щодо політичних ув'язнених і екстраполювати її на інші країни, в тому числі і на Україну", - сказав Попеску.

"Рада Європи прийняла першу доповідь щодо виконання зобов'язань і відхилила доповідь та резолюцію стосовно так званих політичних ув'язнених в Азербайджані", - заявив Попеску.

"Таким чином, наміри нашої опозиції голосно заявити про політв'язнів не знайшли в Раді Європи підтвердження і підтримки", - резюмував він.

Нагадаємо, зимова сесія ПАРЄ у Страсбурзі відкрилася 21 січня. В українську делегацію увійшли 12 народних депутатів, із них п'ять - опозиціонери.

На засіданні 23 січня ПАРЄ не вистачило голосів для ухвалення резолюції про політв'язнів в Азербайджані. За ухвалення резолюції проголосували 79 членів Асамблеї, проти - 125. Російська делегація в повному складі голосувала проти.

Читайте також:

Опозиціонери розповіли омбудсмену з Європи про знущання над Тимошенко

Президент ПАРЄ зібрався відвідати Україну

Голова спостерігачів від ПАРЄ вважає, що в Україні вже авторитаризм

Європарламент прийняв ще одну критичну резолюцію щодо України

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...