Регіонал Стоян зізнався, що голосував за п'ятьох, назвавши себе «багатоверстатником»

1 серпня 2012 в 14:39
Олександр Стоян заявив, що під час голосування за закон про мови він «освоїв п'ять кнопок», і додав, що може тиснути і на вісім. «Змушують голосувати, голосуємо», підсумував парламентарій. Правда, потім сказав, що обмовився.
stoyanov-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

Регіонал Олександр Стоян зізнався, що голосує в парламенті за п'ятьох колег.
 
"Я відверто кажу - я освоїв 5 кнопок, можу і на 8 натиснути, якщо треба" - заявив на прес-конференції в Донецьку Стоян.
 
"Згадайте останній випадок, коли ми голосували за закон про мови - трибуни охороняється потужно, президія охороняється потужно, депутатів наших багатьох немає, справа вже йде до канікул. Нас посадили в залі на кнопки, я відверто кажу - я освоїв 5 кнопок, можу і на 8 натиснути, якщо треба, багатоверстатником став - змушують голосувати, голосуємо"- підкреслив Стоян.
 
Пізніше, у коментарі народний депутат уточнив: "Справа в тому, що в нас іноді не буває наших депутатів у залі. І як голосуємо закони - проектом руку Чечетов підняв, рефлексом - нічого подібного! Подається закон, він обговорюється в комітетах, дає висновок експертна комісія, потім збирається рада фракції, і на раді фракції приймається рішення за той чи інший закон голосувати. І тоді нам, депутатам, повідомляють - цей закон ми підтримуємо, цей - не підтримуємо. І навіть коли немає окремих депутатів, мене колеги просять проголосувати за них. Ніхто не примушує, напевно, я обмовився".
 
У передвиборчому списку кандидатів у депутати від Партії регіонів Стоян значиться під 72-номером.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...