Регіонал презентував харківському музею ПР пластмасовий мозок, який символізує мозок партії

26 жовтня 2012 в 14:35
Молодий регіонал передав в експозицію Харківського музею Партії регіонів експонат, який, за його словами, символізує «мозок партії» - пластмасову півкулю головного мозку. Добкін пообіцяв подарувати шарф.
mozg.jpg
Регіонал презентував харківському музею ПР пластмасовий мозок

У Харкові відкрився музей Харківської обласної організації Партії регіонів - перший в Україні музей цієї політичної організації.

За словами куратора музею Вікторії Юрченко музей буде відкритий для відвідування, і всі охочі зможуть ознайомитися з представленими в ньому оригіналами історичних і знакових документів про створення і діяльність партії в Харкові.

В урочистій церемонії відкриття музею взяв участь голова облорганізації партії, голова Харківської ОДА Михайло Добкін, який висловив готовність поповнити експозицію музею цінними для історії партії експонатами.

«Є у мене, однозначно, десь зберігся, той шарф, з яким я 13 листопада 2004 року в прямому ефірі з пані Тимошенко в передачі, яку вів Геннадій Адольфович Кернес, з'ясовував стосунки на предмет правомірності-неправомірності призначення третього туру виборів. Цей шарф має для мене певне значення, але, я думаю, заради музею можна буде ним поділитися», - сказав Добкін.

Юрченко зазначила, що облорганізація ПР пройшла довгий і успішний шлях розвитку. Вона підкреслила, що в 1997 році в облорганізації партії налічувалося 68 членів, а на сьогоднішній день обласна партійна організація налічує 150 тисяч партійців.

Присутній на відкритті музею заступник голови «Молодих регіонів» Габріель Михайлов презентував в експозицію музею експонат, який, за його словами, символізує «мозок партії» - пластмасову півкулю головного мозку.

Читайте також:

Азаров відкриє в Харкові музей Партії регіонів

Регіоналка повідомила, що влада «знищила стабільну економіку» (ВІДЕО)


У регіонала виявилася прийомна в будівлі психлікарні

Суд оштрафував пенсіонерку за публічну відмову голосувати за регіоналів

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...