Регіонал Єфремов оголосив інформацію про порушення на виборах надуманою

4 жовтня 2012 в 12:57
Регіонали стверджують, що в українському інформаційному просторі домінує опозиція. Просять міжнародних спостерігачів бути об'єктивними.

Для Партії регіонів дуже важлива об'єктивність і неупередженість міжнародних спостерігачів до виборчого процесу. Про це заявив голова парламентської фракції ПР Олександр Єфремов на зустрічі з делегацією Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

«Ми зіткнулися з такою ситуацією, коли представники частини опозиції поставили перед собою мету просто закидати міжнародні організації інформацією про нібито порушення з боку влади виборчого законодавства. Найчастіше ці порушення - просто надумані», - цитує Єфремова прес-служба партії.

У зв'язку з цим, зазначив він, для Партії регіонів дуже важливо, щоб міжнародні спостерігачі розібралися в тому, що реально відбувається в нашій державі.

- Партія регіонів у 75 разів випереджає опозицію за кількістю позитиву на телебаченні

«Адже, на жаль, правляча партія завжди опиняється в ситуації, коли на одне наше слово припадає кілька слів від представників опозиції. Я з цим досить часто стикаюся, коли беру участь у різних політичних ток-шоу, які проводяться на вітчизняних телеканалах», - сказав регіонал.

«Для нас дуже важлива об'єктивність і неупередженість міжнародних спостерігачів до виборчого процесу», - підкреслив Єфремов.

Читайте також:

Автору нашумілого білборда з бабусею і котом загрожує до п’яти років в’язниці

Донецьких студентів «добровільно-примусово» зганяють на концерт на підтримку Бахтєєвої

Міжнародні спостерігачі фіксують тиск на українські ЗМІ перед виборами

Азаров нічого не чув про претензії міжнародних спостерігачів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...