Топ Новини

Регіонал Єфремов назвав референдум крайнім заходом і сподівається домовитися

9 квітня 2013 в 13:04

Відсутність реальної більшості і неможливість приймати закони в нинішньому парламенті змушує регіоналів шукати можливі варіанти виходу з ситуації.

Александр Ефремов
Олександр Єфремов
blog.tui.ua

Якщо б винесли на референдум питання про скорочення кількості депутатів і введення двопалатного парламенту, люди б підтримали ці зміни, вважає лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"При таких політичних настроях у країні і в парламенті виникає питання: а чи правильні основи закладені в структуру Верховної Ради, якщо вона не працює? Можливо, є сенс піти шляхом інших країн і зробити парламент двопалатним: зменшити чисельність депутатів нинішньої Ради і створити другу палату, яка буде формуватися з представників регіонів. Якщо винести це питання на референдум, думаю, люди підтримали б, по-перше, скорочення депутатського корпусу, а по-друге, створення структури, яка могла б бути більш короткою", - сказав Єфремов в інтерв'ю луганському виданню "Наша газета".

При цьому він зазначив, що бачить референдум "як крайній захід". "Ми прагнемо домовитися, і далі працюватимемо в цьому напрямку. Більше того - я бачу деякі перспективи. Наприклад, я вважаю, наступний тиждень ми зможемо сформувати таким чином, що зможемо прийняти низку законодавчих актів", - сказав він.

За його словами, існують і труднощі. "Але є ще один нюанс, що накладає свій відбиток: комуністи відмовилися голосувати з будь-яких питань - поки не будуть задоволені якісь їхні вимоги. У цій ситуації ми змушені шукати партнерів на голосуванні в інших політичних силах і голосувати за законопроекти", - зазначив Єфремов.

Читайте також:

Більшість українців схвалила блокування парламенту опозицією

У ПР визнали, що без опозиції їм не обійтися

Регіонали звинуватили опозицію у спробі розвалити економіку

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...