Топ Новини

Рахункова палата перевірить, на що витрачалися гроші омбудсмена при Карпачовій

10 травня 2012 в 18:53
У ході перевірки ревізори визначать, як і куди витрачалися державні кошти, що виділяються на фінансування інституту омбудсмена.
karpacheva2.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

Рахункова палата України запланувала проведення перевірки діяльності секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (омбудсмена). Про це в четвер, 10 травня, повідомила прес-служба омбудсмена.

У відомстві зазначили, що на Рахункову палату чинним законодавством покладена перевірка кошторису витрат, пов'язаних з діяльністю державних установ та організацій (у тому числі і інституту омбудсмена), і контроль за витрачанням ними бюджетних коштів.

"У ході перевірок та ревізій на основі документального підтвердження їх результатів, достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності Рахунковою палатою визначаються своєчасність і достатність взаємних розрахунків об'єкта, що перевіряється", - сказано в повідомленні.

Карпачова заявляє, що СБУ проводить обшуки в офісі омбудсмена

Як відомо, фінансування діяльності омбудсмена здійснюється за рахунок державного бюджету України та щорічно передбачається в ньому окремим рядком. Уповноважений розробляє, подає на затвердження Верховної Ради України та виконує кошторис своїх витрат.

За підсумками перевірки діяльності секретаріату омбудсмена буде складено відповідний звіт.

Нагадаємо, що сьогодні уповноваженим з прав людини є Валерія Лутковська. До неї ці повноваження виконувала Ніна Карпачова, яка була омбудсменом. На цей пост Карпачова обиралася тричі - в 1998, 2003 і 2007 роках. Відповідно до закону "Про уповноваженого з прав людини", омбудсмен обирається Радою кожні п'ять років.

Читайте також:

Уповноважений з прав став жертвою уповноважених з інтересів


Карпачова звинуватила прокуратуру в підміні її звернення про побиття Тимошенко

Колишні підлеглі Карпачової вже в усьому зізналися

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...