Топ Новини

Рада заборонила трансляцію платних вікторин і інтерактивних конкурсів

9 лютого 2012 в 14:10
Верховна Рада України прийняла закон, який забороняє трансляцію платних вікторин і інтерактивних ігор.
tv_televizor_pult.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Сьогодні на пленарному засіданні Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами), згідно з яким забороняється трансляція програм і передач з інтерактивними конкурсами, повідомляє прес-служба ВРУ.

Згідно з текстом закону, забороняється трансляція програм і передач з інтерактивними конкурсами (іграми, вікторинами), умови яких прямо чи опосередковано передбачають платне набуття особою статусу її учасника та/або в яких телеглядачам і радіослухачам з метою отримання виграшу у грошовій або майновій формі за особисту перемогу пропонується звернутися до телерадіоорганізації будь-яким способом (здійснити телефонний дзвінок, надіслати смс-повідомлення тощо), що передбачає стягнення коштів за з'єднання та/або телефонну розмову за ціною, що не відповідає обраному абонентом тарифному плану, або отримання додаткової послуги оператора телекомунікацій, не включеної до переліку послуг, передбачених договором (тарифного плану).

Дана заборона не поширюється на канали з обмеженим доступом і передачі, в яких участь у вікторині не передбачає плати в будь-якому вигляді.

Трансляція програм і передач з платними інтерактивними конкурсами повинна постійно супроводжуватися поточною інформацією про обсяг дзвінків та шанси підключення до студії. Такі програми або передачі повинні супроводжуватися текстами попередження про те, що вони є платними. Кожне попередження має займати не менше 20% площі (обсягу) екрана. Колір тексту попередження має бути контрастним щодо кольору фону попередження, а його розмір не менше розміру номера телефону, за яким учасникам пропонується телефонувати.

За відповідне рішення проголосували 302 депутати з мінімально необхідних 226. Відповідний законопроект зареєстровано за №4510.

Читайте також:

Apple випустить свій перший телевізор

Янукович зізнався, що забув про суспільне телебачення

Нацрада з ТБ не виключає введення цензури

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...