Топ Новини

Рада заборонила блокувати трибуну і зобов'язала депутатів голосувати

6 грудня 2012 в 10:44
Депутат, який зареєструвався у залі, зобов'язаний проголосувати «за», «проти» або «утримався». Ухилення не допускається. Окрім того, депутатам заборонили блокувати трибуну і заважати голосувати іншим депутатам.
rada.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада України внесла зміни до регламенту, заборонивши депутатам не брати участь у голосуванні. За цей законопроект, поданий регіоналом Володимиром Макеєнком, проголосували 338 депутатів усіх політичних сил парламенту.

Народний депутат зобов'язаний під час голосування голосувати «за», «проти», «утримався». Неучасть у голосуванні народного депутата не допускається.

Відповідно до закону, перед відкриттям кожного засідання парламенту проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі посвідчення народного депутата та власноручного підпису. У залі засідань депутат реєструється за допомогою електронної системи «Рада», таким чином, це робить неможливим реєстрацію депутата замість нього іншою людиною.

Закон встановлює, що голосування здійснюється нардепом особисто за допомогою електронної системи «Рада» в залі засідань, що унеможливлює голосування за депутата іншої людини.

На засіданні Верховної Ради депутат не повинен перешкоджати розгляду питання порядку денного, в тому числі і блокувати трибуну, перешкоджати роботі голови, а також перешкоджати голосуванню інших депутатів.

Читайте також:

Рада шостого скликання завершила свою роботу

Партія регіонів готова поділити парламентські комітети без «серпанкових панночок» з опозиції

У новій Раді регіонали займуть місця навколо трибуни, а свободівців посадять на гальорку

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...