Рада за 4 години не прийняла жодної поправки до пенсійної реформи

7 липня 2011 в 19:22
Українські парламентарії продовжують розглядати поправки до законопроекту про пенсійну реформу. Станом на 20:40 розглянуто понад 350 поправок.

Вечірнє засідання відкрилося о 16.00, а розгляд законопроекту розпочався о 16.45 і без перерви продовжується донині.

Найбільш активні депутати, які відстоюють свої поправки - члени фракції "Наша України - Народна самооборона" Арсеній Яценюк, Олександр Чорноволенко, фракції БЮТ-Батьківщина - Ольга Боднар, Юрій Прокопчук, Володимир Яворівський. Однак поправки опозиційних депутатів не знаходять підтримки в залі.

У ході розгляду документа до сесійної зали увійшов депутат фракції Партії регіонів Ярослав Сухий з підносом, на якому стояли дві чашки чаю і блюдце з тістечком. Я. Сухий поставив перед О. Боднар на її робочому місці одну з чашок і тістечко. Другу чашку він поставив перед іншим депутатом від БЮТ-Батьківщини Уляною Мостіпан.

На даний момент у сесійній залі на своїх робочих місцях перебувають близько 20 депутатів фракції НУ-НС. Приблизно стільки ж депутатів БЮТ-Батьківщина, близько 15 парламентаріїв групи "Реформи заради майбутнього", практично в повному складі фракція Народної партії, близько 20 комуністів, а також близько 80 депутатів фракції Партії регіонів.

В урядовій ложі стежить за прийняттям законопроекту віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Станом на 20.40 текст законопроекту про пенсійну реформу, прийнятий у першому читанні, не змінився.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...