Топ Новини

Рада розпочала виведення оборонно-промислового комплексу зі сфери закону про держзакупівлі

17 травня 2012 в 18:59
Автор законопроекту депутат-регіонал Владислав Забарський пояснив свою пропозицію тим, що тривала процедура держзакупівель створює проблеми для виробничого процесу та укладення контрактів з іноземними замовниками.

Верховна Рада попередньо схвалила зміни, згідно з яким дія закону України про здійснення державних закупівель не буде поширюватися на підприємства оборонно-промислового комплексу (ОПК) України.

За законопроект у першому читанні про внесення змін до закону України про здійснення державних закупівель проголосувало 245 карток народних депутатів у четвер, 17 травня.

Янукович став одноосібним розпорядником оборонних підприємств

Зокрема статтю 2 закону пропонується доповнити пунктом 6, згідно з яким сфера дії закону про держзакупівлі не поширюється на закупівлю товарів, робіт і послуг підприємствами оборонного комплексу.

Автор законопроекту депутат-регіонал Владислав Забарський пояснив свою пропозицію тим, що тривала процедура держзакупівель створює проблеми для виробничого процесу та укладення контрактів з іноземними замовниками.

Також у пояснювальній записці до документа йдеться про те, що військово-технічне співробітництво вимагає високого рівня конфіденційності. "Висвітлення в засобах масової інформації та в мережі інтернет відомостей про закупівлі військової продукції, зброї, його елементів і запчастин, послуг з капітального ремонту, модернізації, технічного обслуговування може призвести до негативних наслідків", - сказано в записці.

Читайте також:

«Укроборонпром» - удар по обороноздатності країни

Депутати підтримали ініціативу Януковича скоротити армію


Україна має намір переоснастити армію сучасним озброєнням протягом 10 років


«Регіони» пропонують подарувати 2 мільярди військовим заводам (документ)


Реформа Збройних сил України: актуальність, міжнародний досвід, національні особливості та пріоритети

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...