Рада прийняла закон про громадські об'єднання

22 березня 2012 в 15:16
З наступного року громадські об'єднання будуть реєструватися протягом семи днів і безкоштовно. Засновниками громадських організацій можуть бути як громадяни України, так і іноземці.

Верховна Рада прийняла закон «Про громадські об'єднання». За проект у другому читанні і в цілому в четвер, 22 березня, проголосували 334 депутати.

Рада прийняла проект № 7262-1 у першому читанні майже рік тому - 17 травня 2011 року. До цього законопроект готувався протягом щонайменше шести років.

До другого читання депутати змінили назву закону, замість «Про громадські організації» закон називається «Про громадські об'єднання».

Відповідно до прийнятого закону, влада зобов'язана реєструвати громадські об'єднання протягом семи днів. Реєстрація повинна здійснюватися безкоштовно.

У законі розширено можливості громадських об'єднань займатися комерційною діяльністю. Зокрема, вони зможуть займатися нею безпосередньо, без створення окремих підрозділів.

Засновниками громадських організацій можуть бути громадяни України, іноземці та/або особи без громадянства, а також юридичні особи.

Після підписання президентом закон набуває чинності з 1 січня 2013 року.

Читайте також:

Верховна Рада прийняла у першому читанні проект закону про громадські організації

Горизонтальні зв'язки пунктиром: громадські організації в Україні

Громадські ради: гора народила мишу

Громадські організації України зможуть входити у будь-яке СІЗО, щоб зафіксувати тортури

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...