Топ Новини

Рада незаконно збільшила витрати на вибори на мільярд

7 липня 2012 в 00:14
В законі про забезпечення прозорості парламентських виборів сума в 993,6 млн грн, яка необхідна для забезпечення виборчих дільниць веб-камерами, заявлена ​​без будь-яких обгрунтувань, всупереч чинному законодавству. Підрядника цього проекту буде визначено без тендера.
rada.png
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

Закон про забезпечення прозорості парламентських виборів, що передбачає виділення з бюджету  993,6 млн грн на встановлення веб-камер на виборчих дільницях, був прийнятий Верховною Радою з грубим порушенням Регламенту ВР. Про це в своїй статті для ZN.UA пише політичний оглядач Валентина Самар.
 
Як відомо, Регламент вимагає в разі внесення змін у показники бюджету надавати разом з законопроектом фінансово-економічне обгрунтування. В даному випадку не було надано ні обгрунтування, ні розрахунків.
 
 
«Звідки взялася саме така сума, як її можна було прикинути, приміром, за вартістю устаткування, якщо в проекті й пояснювальній записці, знову ж таки, не наводиться жодних технічних параметрів і характеристик», - пише оглядач ZN.UA.
 
Другий момент, наступний за нічим не обгрунтованою сумою, - це спосіб освоєння мільярда гривень. Підрядника цього проекту буде визначено без тендера.
 
Зазначимо, що депутати в терміновому порядку вже знайшли заявлену суму в  993,6 млн грн. Ці гроші, внісши зміни до держбюджету, планується взяти з податкових та митних зборів.
 
Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Валентини Самар «Імітація прозорості».
 
Читайте також:
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...