Рада Європи підтримала судову реформу в Україні

14 вересня 2011 в 16:02
Рада Європи вітає намір Верховної Ради удосконалити систему виконання рішень судів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

Відповідну резолюцію ухвалив комітет міністрів Ради Європи на засіданні з нагляду за виконанням країнами рішень Європейського суду з прав людини.

У резолюції комітет міністрів Ради Європи привітав схвалення Радою в першому читанні законопроекту "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень".

"Прогрес у процесі розгляду українським парламентом законопроекту "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" розглядають в колах Ради Європи як прорив у вирішенні системної проблеми невиконання рішень національних судів, що свідчить про активізацію зусиль органів влади України, спрямованих на створення додаткових гарантій забезпечення захисту прав людини ", - сказано в повідомленні.

Комітет міністрів Ради Європи закликав Україну довести цей законодавчий процес до логічного завершення і забезпечити відповідність зазначеного законопроекту принципам Європейської конвенції з прав людини.

Як повідомлялося, Верховна Рада має намір удосконалити систему виконання державою рішень судів. 9 вересня за прийняття в першому читанні відповідного законопроекту номер 9127 проголосували 246 депутатів, за мінімально необхідних 226.У липні комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг вказав на важливість швидкого виконання рішень Європейського суду з прав людини.
 
Парламентська асамблея Ради Європи раніше неодноразово критикувала Україну за затримки у виконанні постанов суду і закликала ретельніше стежити за виконанням судових рішень.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...