Топ Новини

Рада Європи порекомендувала Україні терміново розробити план допомоги біженцям

21 червня 2014 в 13:17

Багато біженців знаходяться в різних санаторіях, але до зими потрібні ґрунтовні рішення.

Комісар Ради Європи з прав людини Нільс Муйжнієкс зазначає, що для нього стала великим сюрпризом інформація про наявність великої кількості внутрішньо переміщених осіб в Україні внаслідок ситуації в Криму і конфлікту на сході країни.

"Я багато дізнався про ситуацію внутрішньо переміщених осіб, що, сказати чесно, для мене стало найбільшим сюрпризом, оскільки за межами України практично немає інформації про ситуацію внутрішньо переміщених осіб і їх кількості", - сказав він.

Він зазначив, що за даними влади Одеської області, тільки в цей регіон щодня по залізниці прибуває 50-60 осіб з постраждалих регіонів.

"Ситуація прийнятна на сьогодні, населення з відкритим серцем зустрічає переміщених осіб з Криму і сходу України, допомагає, надає допомогу, але для вирішення цієї проблеми в майбутньому необхідний централізований план, і з цим планом міжнародного співтовариства також буде легше надавати допомогу українській владі", - сказав він.

За його словами, зараз багато хто внутрішньо переміщених осіб знаходяться в різних санаторіях, але до зими потрібні ґрунтовні рішення.

При цьому, за словами комісара, централізований план допомоги переміщеним особам повинен вирішувати такі питання, як реєстрація, оцінка кількості, надання необхідної допомоги, в тому числі, психологічної, надання спеціальної медичної допомоги тощо

"Я зустрічався з людьми з Луганська, Донецька, Криму, деякі з них дуже драматизують ситуацію, деякі з них мають спеціальні потреби, є діти, літні люди, і ясно, що потреби дуже різні, і потрібен довготривалий відповідь на всі ці питання", - сказав комісар.

Він також зазначив, що розробка такого документа дасть можливість збільшити і міжнародну допомогу для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб

Читайте також:

Закон про статус переселенців з Криму і Донбасу не вирішить і 10% їх проблем

В Україні кількість біженців досягло 34 тис. осіб

Біженців з Донбасу готові прийняти всі регіони України

Глава Ради Європи приголомшений загибеллю 49 осіб у збитий над Луганськом літаку

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...