Топ Новини

Рада відклала євроінтеграцію на наступну сесію

11 січня 2013 в 13:31

Верховна Рада доручила комітету з питань євроінтеграції підготувати узгоджений проект постанови про підтримку євроінтеграційних прагнень України. За таку пропозицію проголосували 348 народних депутатів з 401 що зареєструвалися у залі.

ЕС
У Раді підготують єдиний проект постанови про підтримку євроінтеграційних прагнень України

Верховна Рада вирішила перенести голосування за постановами опозиції щодо євроінтеграційного курсу України на лютий. За це рішення проголосували 348 депутатів.

"Я просив би не голосувати ці проекти сьогодні, тому що вони не наберуть більшості, а підготувати узгоджений проект", - запропонував член фракції "Батьківщина" Григорій Немиря.

У результаті парламент направив всі проекти постанови щодо підтримки курсу України на європейську інтеграцію на повторне перше читання і доручив комітету з питань євроінтеграції на підставі цих проектів постанови підготувати єдиний узгоджений проект постанови з урахуванням пропозицій, які викладені у цих проектах.

Окрім того, своїм рішенням парламент ухвалив розглянути узгоджений проект постанови про підтримку євроінтеграційного курсу України на першому пленарному тижні другої сесії.

Нагадаємо, в Раді, зокрема, був зареєстрований проект постанови "Про реалізацію євроінтеграційних прагнень українського народу та укладення Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом". Ініціаторами цього проекту постанови виступили депутати парламентської фракції "УДАР" - Марія Іонова, Ростислав Павленко, Ірина Геращенко, заступник голови фракції Віталій Ковальчук і голова Віталій Кличко.

Окрім того, голова фракції "Батьківщина" і голова комітету Ради з питань європейської інтеграції, член фракції "Батьківщина" Немиря внесли в парламент проект постанови щодо заяви Ради "Про підтримку курсу України на інтеграцію в Європейський Союз".

Друга сесія Ради відкриється 5 лютого.

Читайте також:

Прихильників євроінтеграції більше, ніж тих, хто симпатизує Митноому союзу

"Батьківщина" внесла в Раду проект заяви про підтримку Україною євроінтеграційного курсу

Посол України в ЄС назвав головну загрозу, яка йде від Митного союзу

Саміт Україна-ЄС відбудеться 25 лютого

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...